Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienį ugnis sunaikino kelis automobilius

Sudegęs kontrabandininkų automobilis
VSAT nuotr. / Sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiams teko gesinti 25 gaisrus ir atlikti 18 kitų gelbėjimo darbų. Ugnis pirmadienį traumavo vieną žmogų, gelbėtojai išgelbėjo keturis gyventojus.

Pirmadienį vidurdienį Alytuje, Daugų gatvėje, gaisras kilo čia esančiame bute. Iškviesti ugniagesiai įėjo į stipriai uždūmintas patalpas ir viename kambaryje rado be sąmonės gulintį 53 metų buto šeimininką. Nukentėjusysis buvo išneštas į lauką ir perduotas greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Per gaisrą dar stipriai apdegė lova ir patalynė, išsilydė televizorius, aprūko visi kambariai ir baldai. Nelaimę sukėlė neatsargus buto gyventojų rūkymas.

Dėl dujų įrengimo eksploatacijos taisyklių pažeidimų pirmadienį ryte Švenčionių rajono Adutiškio miestelyje užsidegė I.V. gyvenamasis namas. Sudegė pastato stogas, apdegė perdanga ir priblokuotas medinis priestatas.

Kelmės rajono Tytuvėnų miestelyje anksti ryte ugnis siaubė apleistą ir šiuo metu nenaudojamą namą. Per gaisrą išdegė pastato vidus ir perdanga, nudegė dalis stogo. Gaisro priežastis tiriama.

Elektrėnuose, sodų bendrijoje ,,Šviesa”, popiet buvo pastebėtas liepsnojantis ūkinis pastatas. Ugnis sunaikino medinį pastatą ir jame buvusius daiktus. Pastato savininkas ir gaisro priežastys nustatinėjami. Pastaruoju metu šalia Elektrėnų esančiose sodų bendrijose dažnai užsiliepsnoja ūkiniai pastatai ir sodų nameliai, tačiau įtariamo šių gaisrų sukėlėjo vis nepavyksta išaiškinti.

Pirmadienį vėlai vakare Kalvarijos savivaldybės Trakiškių kaime užsidegė A.P. daržinė, kurioje buvo sukrauta apie 60 tonų šieno. Ugnis stipriai nusiaubė medinį pastatą ir šieną, gaisre žuvo ir 30 vištų. Įvykis tiriamas.

Ugnis pirmadienį niokojo ir automobilius. Klaipėdoje, Laukininkų gatvėje, dėl dujų įrangos gedimo ryte užsidegė lengvasis automobilis Ford Escort. Išdegė mašinos variklis ir salonas.

Dėl elektros instaliacijos gedimo pirmadienį užsidegė 2 automobiliai: vidurdienį Šakių rajono Pustauniškių kaime  lengvasis automobilis Renault 19, o vakare Tauragėje, Tumo-Vaižganto gatvėje – Peugeot 306. Abu automobiliai smarkiai nukentėjo nuo ugnies.

Dar vienas automobilis liepsnojo vakare Kaune, Ugniakuro gatvėje. Čia ugnis nebepataisomai sunaikino lengvąjį automobilį Renault 21. Įvykis tiriamas.

O Šiaulių, Kupiškio ir Alytaus gelbėtojai pirmadienį iš per avarijas sulamdytų automobilių ištraukė 4 sužeistus piliečius ir perdavė juos iškviestiems medikams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Statistika
Parašykite atsiliepimą apie 15min