Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Pirmadienio gaisruose žuvo du žmonės

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalies ugniagesiams teko gesinti 34 gaisrus bei atlikti devynis kitus gelbėjimo darbus. Deja, liepsnose žuvo du žmonės.
Gaisre
Gaisre / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.
Temos: 1 Statistika

Pirmadienio naktį, apie 3.50 val., Alytaus rajone, Vaikantonių kaime, užsiliepsnojo individualus gyvenamasis namas. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau degė atvira liepsna, jo stogas buvo įgriuvęs. Gesinant gaisrą viduje buvo rastas apdegęs 62 metų namo savininko kūnas. Per gaisrą sudegė namo stogas, dalis perdangos, langai ir durys, apdegė vidinės namo sienos bei šalia pastato stovintis automobilis WV Golf. Nelaimės aplinkybės tiriamos.

Tos pačios dienos rytą, apie 8.15 val., gaisras kilo Rokiškio rajone, Kamajų gyvenvietėje, A. Strazdo gatvėje stovinčiame gyvenamajame name. Atskubėjus ugniagesiams, pastatas jau skendėjo liepsnose ir dėl intensyvaus degimo bei namo konstrukcijų griuvimo ugniagesiai į vidų patekti iškart negalėjo. Lokalizavus gaisrą, vieno iš kambarių lovoje po nuodėguliais ir nuolaužomis buvo rastas liepsnose žuvęs 55 metų namo šeimininkas. Nudegė pastato stogas, išdegė perdanga ir kambariai, o įvykio aplinkybės aiškinamos.

Pirmadienį ryte, apie 5.25 val., individualus gyvenamasis namas užsidegė ir Jonavos rajone, Bazilionių kaime. Medinio pastato bei jame buvusio turto išgelbėti jau nepavyko. Laimė, žmonių aukų ir traumų čia pavyko išvengti. Gaisras įsiplieskė dėl krosnies ir dūmtraukio įrengimo bei jų eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Dar vienas gyvenamasis namas bei jame buvęs turtas praėjusią naktį sudegė Utenos rajone, Šlepečių kaime. Įvykis tiriamas.

Apie 13.10 val. Plungės rajone, Žemaičių Kalvarijos miestelyje, užsiliepsnojo ūkinis pastatas Sedos gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, pastato stogas ir prie jo priblokuota medinė daržinė jau degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė bendras stogas, medinė pastato dalis, dūmuose užtroško kumeliukas ir 6 vištos. Gaisras kilo dėl elektros įrangos įrengimo ir jos eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Apie 18.30 val. Vilniaus rajone, Aukštuolės kaime, sodų bendrijoje „Vakaras“, užsidegė sodo namelis. Per gaisrą supleškėjo pastato stogas ir perdanga, išdegė mansarda ir pirmas namo aukštas. Išgelbėti pavyko prie jo priblokuotą garažą bei šalia stovintį medinį namą. Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie 15min