Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pirmadienio gaisruose žuvo vienas žmogus, dar vienas buvo mirtinai traumuotas apleistoje fermoje

Ugniagesys gelbėtojas
PAGD nuotr. / Ugniagesys gelbėtojas
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašyta 44 gesinti gaisrai ir 19 atliktų kitų gelbėjimo darbų. Vakarykščiuose gaisruose vienas žmogus žuvo ir vienas buvo traumuotas.

Pirmadienį gaisras kilo Kėdainių rajono Pliupų kaime. Čia užsidegė individualus gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, pastato stogas jau buvo nudegęs. Gelbėtojai su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėjo į uždūmintas patalpas ir rado stipriai apdegusį 67 metų namo savininko kūną.

Gaisro metu išdegė kambarys ir jame buvę namų apyvokos daiktai, apdegė ir kitos namo patalpos. Įvykis tiriamas.

Vidurdienį Prienuose, J. Janonio gatvėje esančiame daugiabučio namo bute ant dujinės viryklės prisvilo puodas su maisto produktais. Iškviesti ugniagesiai nukėlė puodą, o dūmais apsinuodijusią 40 metų buto gyventoją medikai išvežė į ligoninę.

Pirmadienį ryte Skuode, S.Neries gatvėje, dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų užsiliepsnojo mūrinis vieno aukšto  gyvenamasis namas. Per gaisrą nudegė dalis pastato stogo ir jo konstrukcijų, vandeniu buvo sulietos gyvenamosios patalpos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad ryte gyvenamasis namas užsidegė ir Šventojoje, Žuvėdrų gatvėje. Gaisro metu nudegė ir buvo nuardyta dalis pastato stogo ir mansardos konstrukcijų, o dalis skardinio stogo dangos deformavosi, vandeniu buvo sulietos gyvenamosios patalpos.

Dėl netvarkingos krosnies vidurdienį gyvenamasis namas užsidegė ir Plungės rajono Alksnėnų kaime. Per gaisrą išdegė 3 kambariai, pradegė perdengimas, sudegė namų apyvokos reikmenys.

Pirmadienį anksti ryte Šiaulių rajono Gegždelių kaime užsidegė didelė buvusios žemės ūkio bendrovės ferma. Gaisro metu išdegė pastato perdengimo apšiltinimo medžiaga, apdegė viduje buvęs automobilis „Iveco Daily“ ir traktorius „Belorus“. Dar vienas automobilis „VW Transporter“ buvo išgelbėtas atskubėjusių ugniagesių. Gaisro priežastys aiškinamos.

Pavakary Vilniuje, Vasario 16-osios gatvėje gaisras kilo šiuo metu nenaudojamame dviejų aukštų su mansarda pastate. Gaisro metu mansardoje išdegė 3 kambariai, kuriuose buvo sukrauti sendaikčiai ir šiukšlės, taip pat apdegė ir buvo išardyta dalis stogo dangos ir medinių konstrukcijų. Gaisro priežastys tikslinamos.

Druskininkų savivaldybės Švendubrės kaime apleistose fermose nugriuvęs betoninis blokas prispaudė 36 metų vyrą. Atvykę ugniagesiai išlaisvino prispaustą žmogų, tačiau medikai konstatavo jo mirtį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min