2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Pirmąją naujųjų metų savaitę sostinės pareigūnams įkliuvo 17 neblaivių vairuotojų

Pirmosiomis naujųjų metų dienomis, gruodžio 31 d.–sausio 6 d., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnams įkliuvo 17 transporto priemones vairavusių neblaivių vairuotojų, taip pat 8 vairuotojai, neturintys teisės vairuoti transporto priemones.
Vilniaus kelių policijos reidas
Vilniaus kelių policijos reidas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Kelių policijos valdybos Kelių pareigūnai pradėjo 6 ikiteisminius tyrimus (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d.) transporto priemones vairavusiems vairuotojams, apsvaigusiems nuo alkoholio, kai jų kraujyje buvo daugiau nei 1,5 prom. alkoholio.

Savaitgalį, sausio 4–6 d., per vykdytą vairuotojų blaivumo reidą sostinės Kelių policijos valdybos Kelių patrulių rinktinės pareigūnams įkliuvo 8 neblaivūs vairuotojai.

Policija primena vairuotojams apie atsakomybę už vairavimą apsvaigus, o keleivių prašo rūpintis savo saugumu ir nevažiuoti su neblaiviais vairuotojais. Pastebėjusius neblaivius vairuotojus prašoma nedelsiant pranešti policijai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min