TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pjaudamas malkas nusipjovė rankos plaštaką

Mediena
BFL nuotr. / Mediena
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį, 78 metų Rapolas M., pjaudamas malkas, nusipjovė dešinės rankos plaštaką. Nelaimė įvyko apie 18 val. senolio namuose, Šešuolių seniūnijoje Butkūnų kaime.

Nežinia kuo viskas būtų pasibaigę, jei vyriškio, iš karto po nelaimės, nebūtų pastebėjęs 23 metų Vaidotas Bareišis. Vaikinas į Butkūnus buvo atvykęs apžiūrėti čia esančios savo sodybos. Vaidotas vilkmerge.lt pasakojo, kad kai pamatė svirduliuojantį ir garsiai dejuojantį kaimyną, pradžioje pagalvojo, kad senolis neblaivus. Tačiau priėjęs arčiau vaikinas pamatė, kad vyriškis be plaštakos, o iš rankos trykšta kraujas, informuoja vilkmerge.lt.

Kaip tik tuo metu į nelaimės vietą pradėjo rinktis kaimo gyventojai. Vaidotas nuo vienos moteriškės nurišo skarelę ir su ja užveržęs ranką, šalia buvusiam draugui liepė laikyti ją iškėlus. Šie vaikino veiksmai padėjo sustabdyti kraujavimą. Dar berišant ranką vaikinas vienai kaimynei liepė iškviesti greitąją pagalbą. Sunkiausia buvo nuspręsti ką daryti su nupjauta plaštaka. Vaidotas, šiuo metu gyvenantis ir dirbantis Vilniuje, skubiai paskambino pažįstamai, sostinėje dirbančiai medikei. Ji vaikinui patarė rankos galūnę įdėti tarp ledų, jei jų nerastų – į šaldymo kamerą, o jei ir tos galimybės nebūtų, tada plaštaką įdėti į maišelį ir laikyti šaltame vandenyje.

Vaidotas taip ir padarė, nes nei ledukų, nei šaldymo kameros greitai rasti nepavyko.Netrukus atvyko ir greitoji pagalba. Pasak medikų, ryžtingi jaunuolio veiksmai išgelbėjo senolio gyvybę. iš Ukmergės ligoninės Rapolas M. pervežtas gydytis į Vilniaus universiteto ligoninės Centro filialą. Mūsų žiniomis vyriškiui Vilniuje buvo atlikta operacija, šiuo metu jis gydomas reanimacijos skyriuje.

 
 
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min