Dabar populiaru
Publikuota: 2008 lapkričio 12d. 19:13

Plaktuku ginkluoto „betmeno“ kerštas

Sostinės Kalvarijų gatvėje įsikūrusio Kompiuterinių programų mokymo centro (KPMC) personalas jau parą neatsigauna nuo šokiruojančio išpuolio. Nusivylęs santykiais su viena centro darbuotoja, jaunas vyras apsiginklavo plaktuku ir kompiuterių klasėje surengė neregėtą pogromą.

Kilus grumtynėms su įsibrovėliu, pastarasis lyg filmo apie žmogų-šikšnosparnį herojus išsinėrė iš savo viršutinio drabužio ir iššoko pro 2-ojo aukšto langą bei pabėgo. Be nuolaužų krūvos, centro šeimininkams liko „batmeno“ striukė ir juoda kaukė.

Kaip portalui 15min.lt pasakojo KPMC darbuotojai, antradienio vakaras nežadėjo nieko bloga. Centro darbuotojai ramiai dirbo, kompiuterių klasėje, kol dar nebuvo prasidėję užsiėmimai, darbavosi informacinių technologijų specialistas.

Apie 16.30 val. į centrą staiga įsiveržė plaktuku ginkluotas maždaug 27 metų vyriškis. Atsidūręs kompiuterių klasėje, jis puolė viską iš eilės daužyti.

Visa klasė – į šipulius

„Kompiuterių meistras bandė jį tramdyti, todėl įsibrovėlis ir jį puolė plaktuku. Kompiuterininkas gynėsi kėde, bet nuo smūgio ji subyrėjo į šipulius – į penkias dalis! Po to jis gynėsi kita kėde, kuri taip pat sulūžo“, – 15min.lt emocingai pasakojo KPMC darbuotojai.Kompiuterininkas gynėsi kėde, bet nuo smūgio ji subyrėjo į šipulius.

Siautėjęs vyras daužė monitorius ir kompiuterius, laužė baldus, vartė viską, kas pasitaikė jo kelyje.

Kaip tik tuo metu į centrą užsuko ne iš kelmo spirtas vienos darbuotojos vyras. Jis nepabūgo susigrumti su užpuoliku. „Jie mušėsi, vartėsi ant žemės, kol įsibrovėlis neišsinėrė iš savo striukės, išbėgo į balkoną ir nemirktelėjęs iššoko iš antrojo aukšto“, – pasakojo darbuotojai, savo svečio striukėje radę juodą kaukę. Tokias neretai naudoja bankų, pašto skyrių plėšikai.

Draugė neteko amo

Atsigavęs nuo šoko KPMC kolektyvas išsiaiškino, jog siautėjęs vyras jiems buvo aiškiau matytas. Viena moteris įvardijo jį kaip kolegės draugą. Vėliau paaiškėjo, jog pora susipyko, tad vyras nutarė šiuo pogromu išlieti pykti.

Centro atstovai teigė papildomai pranešę pareigūnams, kas būtent siautėjo jų patalpose. Įtariamasis įvardintas kaip kaliošų fabrike dirbantis vilnietis Aurimas S.

Centre dirbanti Aurimo draugė apie savo kavalieriaus žygį nieko paaiškinti negalėjo.

Temos: 1 Kompiuteris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min