Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 6d. 11:46

Plaustą su kontrabanda Kapčiamiesčio pasieniečiai pastebėjo Baltarusijos krante

Kitame upės krante jau Baltarusija
VSAT nuotr. / Kitame upės krante jau Baltarusija

Patruliuodami palei Nemuną Kapčiamiesčio užkardos pasieniečiai Baltarusijos krante pastebėjo plaustą su kroviniu. Manoma, kad kontrabandininkai planavo upe į Lietuvos pusę nuplukdyti cigarečių.

VSAT nuotr./Valstybės siena
VSAT nuotr./Valstybės siena

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, ketvirtadienį VSAT Lazdijų rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pareigūnai patruliavo palei Nemuną Lazdijų rajono Varviškės kaimo ribose. Netoli šios vietos upė iš Baltarusijos įteka į Lietuvą. Jos viduriu eina abiejų valstybių siena.

Kapčiamiesčio pasieniečiai prie kito kranto pastebėjo daiktą, panašų į plaustą. Iškart buvo informuoti kolegos Baltarusijoje. Jie vėliau Lazdijų rinktinės pareigūnams pranešė, kad nurodytoje vietoje išties aptiko plaustą ir jį ištraukė į krantą. Ant plausto, pasak Baltarusijos pasieniečių, buvo keturios dėžės cigarečių, iš viso 2 tūkst. pakelių.

Manoma, kad kontrabandininkai kaimyninėje šalyje planavo upe paleisti plaustą, kurį srovė turėjo nunešti į Lietuvos pusę. Čia plaustas su kroviniu turėjo būti ištraukti į krantą ir nugabenti į šalies gilumą.

Tokių bandymų iš Baltarusijos į Lietuvą plukdyti cigaretes Nerimi ir Nemunu pasitaiko gana dažnai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min