2019-03-22 10:36

Pneumatiniu ginklu šaudo į langus: per porą savaičių nukentėjo ir optika, ir mokykla

Uostamiesčio pareigūnai aiškinasi, kas ginklu gadina langus. Per pastarąsias pora savaičių nukentėjo keletas įstaigų, tarp jų optika, odontologijos klinika, Klaipėdos technologijų centras.
Orinis revolveris „Umarex“
Orinis revolveris (asociatyvinė nuotr.) / Waffenhandel-hagedorn.de nuotr.

Ketvirtadienio rytą, apie 9:40 val., Klaipėdos miesto policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad Puodžių gatvėje, Klaipėdoje, galimai šovus pneumatiniu ginklu, yra sugadinti trys langai.

Anot Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Jūratės Albrektienės, panašu, kad šauta buvo tik vienu atveju.

„Danės gatvėje pareigūnai aptiko šratą. Kitais atvejais langai sugadinti mechaniniu būdu“, – sakė J.Albrektienė.

Apie vagystes iš įstaigų žinių negauta. Pareigūnai aiškinasi, kas šis šaulys, pastarosiomis savaitėmis gadinantis įstaigų langus miesto centre, Danės, H.Manto ir Puodžių gatvėse.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą