Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 13d. 16:08

Po 15min publikacijos pradėtas patikrinimas dėl Palangos teisėjos elgesio

Diana Vercinskė
Diana Vercinskė

Antradienį 15min paskelbė įrašą, kuriame užfiksuota Plungės apylinkės teismo Palangos rūmų teisėjos Dianos Vercinskės pokalbis su advokatu. Jame ji pasakoja, kaip trynė posėdžio garso įrašą, vadino ieškovę „bjauria boba“, o tada pasiūlė advokatui „pagudrauti“. Trečiadienį paskelbta, kad Plungės apylinkės teismo pirmininkas nusprendė atlikti patikrinimą.

„2019 m. lapkričio 12 d. viešojoje erdvėje – portale 15min buvo išpublikuotas straipsnis apie Plungės apylinkės teismo Palangos rūmų teisėją Dianą Vercinskę.

Pranešame, kad Plungės apylinkės teismo pirmininkas Erikas Jurgutis, atsižvelgdamas į minėto straipsnio turinį, nedelsiant priėmė sprendimą atlikti tikslinį patikrinimą.

Šiam tiksliniam patikrinimui atlikti buvo sudaryta komisija, kuriai pavesta išsiaiškinti įvykio aplinkybes ir pateikti išvadas“, – pranešė Plungės apylinkės teismas.

Patikrinimą nuspręsta pradėti po to, kai 15min paviešino gautą garso įrašą, kuriame užfiksuoti teisėjos D.Vercinskės žodžiai galbūt prasilenkia su teisėjų etika.

„Jūs pats stipriau pašnekinkit ją. Aš matau, kad jūs nelabai linkęs, – į atsakovo advokatą kreipiasi teisėja ir tęsia, jau dalydamasi savo nuomone apie ieškovę. – Aš labai tikiuosi, kad jūs išjungę viską esat. Šiaip tai yra labai bjauri boba, žinokit. Tikrai. Ji tiek užknisus visus ir teismuose, ir tokia kaip žirniais į sieną. Ji negaudo kampo. Ji turi kažkokias ambicijas. Iš kur jinai yra? Ji gi ne palangiškė yra.“

Šiame įraše taip pat užfiksuota, kaip teisėja pasiūlo advokatui pagudrauti.

„Jums reikia intensyviau su ja, – rekomenduoja D.Vercinskė advokatui. – Ir advokatė biškį silpna, bet yra, kaip yra dabar. O žiūrėkit, o jei mes padarytume taip. Dabar aš čia gudravoju juodai. Jinai atsiima, atsisako ieškinio. Pažiūrėsim. Tas išlaidas, kurios yra byloje, suskaičiuojam. O paskui jūs pateiksit prašymą, kad buvo daugiau išlaidų. Ir tada bus nutartis, ir tada ji galės skųsti. Tokį variantą padaryt. Dabar jai bus ramiau, o paskui bus taip, kad teismas priims sprendimą dėl bylinėjimosi išlaidų.“

Pati teisėja 15min aiškino, kad taip bendrauti yra žmogiška ir ji nemano, kad elgėsi netinkamai.

Temos: 1 Teisėjai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min