Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gruodžio 6d. 19:33

Po avarijos Šalčininkų rajone iš vilkiko išsiliejo apie 300 litrų dyzelino, ugniagesiai avarijos vietoje nukasinėjo gruntą

Šalčininkų ugniagesiai
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Šalčininkų ugniagesiai

Šalčininkų rajono ugniagesiai antradienį rinko po avarijos iš vilkiko išsiliejusį dyzeliną. Pranešama, kad į aplinką jo pateko apie 300 litrų, gelbėtojai jį rinko kasdami gruntą.

Kaip redakcija sužinojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje, antradienio rytą Šalčininkų rajone, Žagarinės kaime, į avariją pateko vilkikas. Į nelaimės vietą apie 7.56 val. buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai.

Tačiau ugniagesiams dar neprivažiavus avarijos vietos, policija pranešė, kad jų pagalba nebereikalinga.

Vilkiką gerą pusdienį buvo bandoma ištraukti iš griovio. Kai tai pavyko padaryti, aplinkosaugininkai Vokės ir Merkio upių kanale pastebėjo naftos produktų dėmių. Buvo įtarta,kad iš prakiurusio vilkiko bako į aplinką teka dyzelinas. Apie 12.30 val. gelbėtojai vėl buvo iškviesti į avarijos vietą.

Ugniagesiai teigia, kad iš vilkiko išsiliejo apie 300 litrų dyzelino. Jį gelbėtojai surinko nukasę dalį grunto.

Iš viso antradienį iki 19.30 val. visoje Lietuvoje ugniagesiai atliko 17 gelbėjimo darbų, gaisrų užregistruota vos keturi (trimis atvejais degė šiukšlių konteineriai).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min