Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po darbo apsipirkinėjęs Kauno policininkas sučiupo moterį apiplėšusį jaunuolį

Policininkas sulaiko nusikaltėlį.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Policininkas sulaiko nusikaltėlį
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį antradienį Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Tyrimo metu nustatyta, kad tą pačią dieną moteriai, pirkusiai prekes turgavietėje, esančioje prie prekybos centro „Iki“, Lukšio g., Kaune, nepažįstamas jaunuolis iš rankų ištraukė piniginę ir pabėgo.

Tuo metu turgavietėje ne tarnybos metu buvo ir Žaliakalnio PK vyresnysis tyrėjas A.Švaikauskas. Pareigūnas pamatė pro jį greitai prabėgantį jaunuolį ir išgirdo moterį šaukiant, kad pavogta jos piniginė. Pareigūnas pasivijo jaunuolį ir jį sulaikė. Nukentėjusiajai buvo grąžinta piniginė su pinigais ir dokumentais.

„Norėčiau nuoširdžiai padėkoti Jūsų vadovaujamo skyriaus vyresniajam tyrėjui A.Švaikauskui, kuris turgavietėje, esančioje netoli Lukšio g., sulaikė asmenį, ištraukusį iš rankų mano piniginę su pinigais ir dokumentais. Pareigūnas pasivijo nusikaltimą įvykdžiusį asmenį ir jį sulaikė. Malonu suvokti, kad yra pareigūnų, kurie ištikimi savo profesijai, sąžiningi, padorūs ir sugeba atlikti savo pareigą net ne darbo metu. Tik tokių sąžiningų policininkų dėka augs visuomenės pasitikėjimas policija“, – rašoma policijai moters atsiųstoje padėkoje.

Per savaitę tai jau antras Žaliakalnio PK policijos pareigūnas, ne tarnybos metu atlikęs pareigą ir ėmęsis veiksmų sulaikyti įtariamuosius. Praėjusią šeštadienio naktį, 04.43 val., neblaivus vyras, kurio netoliese laukė draugas, išdaužė namo, esančio Sukilėlių pr., rakinamų laiptinės durų stiklą ir bandė patekti į laiptinę. Žaliakalnio PK tyrėjas M.Jakaitis (ne tarnybos metu) užkirto kelią nusikalstamai veikai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min