2016-02-18 09:43

Po darbo Japonijoje klaipėdiečiui vieni nemalonumai

Japonijoje vasarą dirbęs klaipėdietis pasijuto apgautas.
Fushimi Inari šventykla
Japonija / 123rf.com nuotr.

Į Klaipėdos vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 30-metis vyras, kuris pranešė, jog po darbo tolimoje šalyje jam nebuvo išmokėti dienpinigiai, o žiniaraštyje suklastotas jo parašas.

Pradėtas tyrimas dėl dokumento klastojimo. 

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą