Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnas ir po darbo pareigūnas – vykdamas namo sulaikė girtą vairuotoją

Policijos reidas Kauno Europos pr.
Mariaus Vizbaro nuotr. / Policijos reidas Kauno Europos pr.
Šaltinis: 15min
1
A A

Pilietiški gyventojai neabejingi išlieka visuomet – nesvarbu, kaip susiklostytų aplinkybės. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono komisariato Veiklos skyriaus vyresnysis tyrėjas Remigijus Grudikis jau antrą kartą pasielgė pilietiškai ir užkirto kelią galimai nelaimei – sulaikė neblaivų vairuotoją.

Rugsėjo viduryje, vakare po darbo, iš tarnybos vykdamas namo pareigūnas sustojo prie parduotuvės Gruzdžių miestelyje. Automobilių stovėjimo aikštelėje vyras pastebėjo „Renault“ automobilį, kurio keleiviai ir vairuotojas atrodė neblaivūs, mat svirduliavo ir sunkiai laikėsi ant kojų.

„Renault“ vairuotojas nuėjo į parduotuvę, tad R.Grudikis skubiai apie situaciją pranešė policijai ir laukė atvykstančių kolegų. Dar nebaigus kalbėti telefonu, į automobilį sugrįžo vairuotojas ir visa kompanija nieko nelaukusi užsivedė automobilį ir pajudėjo iš aikštelės.

Neblaivių piliečių nesuspėjęs laiku sustabdyti pareigūnas nusprendė važiuoti iš paskos. „Renault“ važiavo lėtai, tačiau vinguriavo po kelią. Pasitaikius progai, R.Grudikis mašiną aplenkė, tuomet įsijungė avarines šviesas ir signalizuodamas kito automobilio vairuotojui leido suprasti, kad prašo sustoti.

Automobiliui su neblaivia kompanija sustojus, pareigūnas pribėgo prie „Renault“ – iš salono sklido alkoholio kvapas, tačiau 3 automobilyje sėdėję vyrai elgėsi gana ramiai.

Kad tikrai būtų užkirstas kelias tolimesnei trijulės kelionei, kol atvyks pareigūnų ekipažas, R.Grudikis užgesino sustabdyto automobilio variklį, paėmė raktelius ir paskambinęs pranešė policijai, kur tiksliai jie yra ir kad girtos kompanijos mašina jau sustabdyta.

Belaukiant pareigūnų, paaiškėjo, kad vienas iš keleivių turėjo ne tik alkoholinių gėrimų, bet ir bloką kontrabandinių cigarečių. Atvykus patruliams, R.Grudikis automobilio raktelius ir girtus keleivius perdavė jiems, o pats toliau nuvažiavo namo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min