Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 8d. 11:28

Po dembaviškės Evelinos sudeginimo suimtas Julius Jakubaitis bus teisiamas ir dėl vagystės bei žmonos sumušimo

Įtariamasis Julius J. Panevėžio teisme
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Įtariamasis Julius Jakubaitis Panevėžio teisme

Panevėžio miesto apylinkės teismui perduodama baudžiamoji byla, kurioje anksčiau teistas 33 metų panevėžietis Julius Jakubaitis kaltinamas svetimo turto pagrobimu įsibrovus į svetimą patalpą ir šeimos nario sveikatos sutrikdymu.

Kaip rašoma Panevėžio apygardos prokuratūros pranešime, Nusikaltimų nuosavybei ir žmogaus sveikatai baudžiamosios bylos duomenimis, 2005 metų rudenį panevėžietis, pro langą įsibrovęs į alaus barą, pagrobė 500 litų vertės kasos aparatą su pusantro šimto litų ir išsinešė bare rastus 30 pakelių cigarečių. Šis asmuo taip pat kaltinamas pernai rugsėjo 12 d. sumušęs sutuoktinę ir nesunkiai sutrikdęs jos sveikatą. 

Nusikaltimo tyrimui vadovavusio Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroro Broniaus Šiaudinio teigimu, prieš aštuonerius metus alaus baro kasą su pinigais pagrobusį panevėžietį pareigūnams išdavė palikti rankų pirštų atspaudai, kurie patikrinus Kriminalistinių tyrimų centro daktiloskopinių duomenų registre, sutapo su J.Jakubaičio anketiniais duomenimis.

Šis panevėžietis taip pat įtariamas kartu su bendrininku Deividu Antanaičiu įvykdęs labai sunkius nusikaltimus – išprievartavę nepilnametę ir ją sudeginę automobilyje netoli Panevėžio Dembavos gyvenvietės. Prokuroro prašymu pernai gruodžio 17 d. jiems buvo dar trim mėnesiams pratęsta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

Pastarajam ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Donatas Skrebiškis šių žiaurių nusikaltimų ištyrimui yra paskyręs ne vieną ekspertizę – laukiama teismo medicinos ir kitų specialistų išvadų.

Baudžiamasis kodeksas už vagystę su įsibrovimu į patalpą numato laisvės atėmimo bausmę iki šešerių metų, už nesunkų artimo šeimos nario sveikatos sutrikdymą – iki penkerių metų, už nepilnamečio asmens išprievartavimą ir nužudymą – laisvės atėmimas iki 20 metų arba iki gyvos galvos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

08:43
06:47

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:17
05:19
02:24

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min