Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 10, 22:46

Po dviejų mėnesių ramybės ir vėl apvogtas viešasis miesto tualetas

Kėdainių miesto seniūniją ir vėl pasiekė nemaloni žinia – apvogtas miesto Janušavos aikštėje, šalia turgaus esantis viešasis tualetas. Vagis ir vėl nuo kriauklės nusuko vandens maišytuvą. Tualeto darbą vienai dienai teko stabdyti. Beje, lygiai tokia pat vagystė čia buvo įvykdyta prieš du mėnesius.
Akimirka iš vykusio policijos reido
Policija / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.

Per keletą valandų

Viešasis miesto tualetas tądien buvo atrakintas, kaip visuomet – aštuntą valandą ryto.

Tualetas veikė, į jį ėjo ir juo naudojosi žmonės, kol maždaug po poros valandų buvo pastebėta, kad vagis nuo kriauklės nusuko vandens maišytuvą.

Apie įvykį nedelsiant informuota viešuosius tualetus Kėdainiuose prižiūrinti įmonė „Ecoservice projektai“, Kėdainių miesto seniūnija.

Darbas sustojo

Bendrovės „Ecoservice projektai“ darbuotojas tualetą užrakino. Kol nupirko reikiamas dalis, kol tvarkė tualetą, praėjo visa diena.

Tad tualetas tądien jau nebeveikė – žmonės juo naudotis negalėjo. Viešuoju tualetu žmonės galėjo naudotis tik po paros.

Ne pirmas

Beje, lygiai tokia pat vagystė čia buvo įvykdyta lygiai prieš du mėnesius. Tąkart tai, kad apvogtas viešasis miesto tualetas, pastebėjo centrinio turgaus administratorė Laima Vaicekavičienė.

Moteris apie įvykį nedelsiant informavo viešuosius tualetus Kėdainiuose prižiūrinčią įmonę „Ecoservice projektai“, o ši seniūniją.

Seniūnija pirko reikiamas dalis ir tvarkė tualetą. Jo darbas taip pat buvo sustabdytas visą dieną.

Kliūva ir vandalams

Viešieji miesto tualetai užkliūva ne tik vagims, bet ir vandalams. Štai prieš beveik tris mėnesius buvo suniokotas tualetas, esantis prie Skongalio poilsiavietės.

Vieną rytą buvo pastebėta, kad tualeto durys, lauko sienos, vidus, veidrodis yra išpiešti dažais. Ant durų buvo matomos raidės D ir Z. Viduje prikeverzota įvairių inicialų. Seniūnija dėl valstybės turto niokojimo kreipėsi į policiją.

Sunku rasti žodžių

Su policijos pareigūnais dėl tokių ir panašių įvykių bendraujantis miesto seniūnijos darbo organizavimo inžinierius Vytautas Petraitis sakė, kad jam tiesiog sunku rinkti žodžius, kuriais jis norėtų kreiptis į tokius asmenis.

„Nežinau net ką pasakyti, man sudėtinga kalbėti apie tai, kas ir kaip tokius žmones išauklėjo. Kam gali užkliūti tualetas? Kam jį niokoti? Vogti menkniekius, gadinti? Ar nemaloniau užeiti į švarų, gražų tualetą.

Žinot, per tiek metų darbo jau svyra rankos. Kiek besistengtum, vis atsiranda, kas suolus išvarto, kas stoteles išdaužo, kas dar ką pridirba.

Keista, kad žmonės niokoja savo turtą. Turtas yra mūsų valstybės, jis yra įrengtas už mūsų visų pinigus, todėl niokodami šį turtą, žmonės niokoja savo pinigus. Atstatyti ir taisyti juk reikės už mūsų visų pinigus“, – nusivylimo neslėpė V.Petraitis.

rinkosaikste.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min