Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 21d. 10:15

Per gaudynes sulaikyti trys kontrabandines cigaretes gabenantys šilutiškiai

Po gaudynių sulaikyti trys kontrabandines cigaretes gabenę šilutiškiai.
VSAT nuotr. / Po gaudynių sulaikyti trys kontrabandines cigaretes gabenę šilutiškiai.

Šakių rajone pasieniečiai vaikėsi automobilį, kuriuo vežtos kontrabandinės cigaretės. Padedent policijos pareigūnams pavyko sulaikyti ir mašiną, ir tris ja važiavusius Šilutės rajono gyventojus.

Šeštadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pareigūnai pasienio ruože, Šakių rajono Sudargo miške, stabdė žvyrkekliu dideliu greičiu važiuojantį automobilį „Mazda 323“, teigiama VSAT pranešime.

Jo vairuotojas nepakluso pasieniečių reikalavimui ir dar didesniu grečiu spruko. VSAT pareigūnai jį nusivijo. Apie bėglį pranešta policijos pareigūnams.

Už maždaug 7 km esančiame Kidulių kaime policininkai automobiliui „Mazda 323“ blokavo kelią. Jo vairuotojas apsisuko ir bandė bėgti toliau, tačiau mašina įklimpo laukuose. Atskubėje VSAT ir policijos pareigūnai sugaudė tris iš automobilio iššokusius ir laukais bėgti pasileidusius asmenis.

Paaiškėjo, kad tai Šilutės rajono gyventojai – 20-ies ir 21-erių vyrai bei septyniolikmetis.

Automobilyje pasieniečiai rado 4 dėžes, iš viso 2 tūkst. pakelių, cigarečių „Saint George“ su Rusijos banderolėmis. Dėžės buvo suvynioltos į baltą polietileną.

Rociškių užkardos pasieniečiai dėl kontrabandos pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai šilutiškiams gesia baudos nuo 5 iki 10 tūkst. litų ir mašinos konfiskavimas.

Policininkai vairuotojui už nepaklusimą sustabdyti transporto priemonę irgi pradėjo administracinės bylos teiseną.

Pasienio ruože be dokumentų buvusiam nepilnamečiui VSAT pareigūnai pradėjo dar vieną administracinę bylą. Į užkardą buvo iškviesta jo motina, kuriai perduotas septyniolikmetis. Po apklausų paleisti ir kiti du Šilutės rajono gyventojai.

Sulaikytos cigaretės ir automobilis saugomi Rociškių užkardoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min