Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po Joninių savaitgalio į Vaikų globos namus pateko girtų Ukmergės rajono gyventojų be priežiūros paliktas kūdikis

Namai, kuriuose rastas neprižiūrėtas kūdikis
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Namai, kuriuose rastas neprižiūrėtas kūdikis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Birželio 22–24 d. Ukmergės rajono policijos pareigūnams buvo darbingos. Policininkai didesnį dėmesį skyrė viešosios tvarkos užtikrinimui bei saugaus eismo priežiūrai, ypač netrūko su alkoholiu susijusių nusikaltimų.

Sustiprintą patruliavimą rajone užtikrino 6 policijos ekipažai – 16 pareigūnų.

Pareigūnai pastebėjo, kad prie vairo drąsiai sėdo išgėrę asmenys, neturintys teisės vairuoti. Tokie drąsuoliai per Jonines policijos pareigūnams įkliuvo net penki: vienas mieste, kiti kaimuose. Taip pat neblaivus prie vairo buvo sulaikytas ir motorolerio vairuotojas. Šiems pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai.  

Birželio 23-iosios vakare buvo sulaikyti trys neblaivūs nepilnamečiai. Apie 21 val. 50 min. šešiolikmetis ir dvi penkiolikmetės viešoje vietoje vartojo alkoholinius gėrimus. Vaikinui nustatytas 0,97 prom. girtumas, merginoms – 0,95 prom. ir 0,3 prom. Šešiolikmečiui ir penkiolikmečių tėvams surašyti administracinės teisės pažeidimų protokolai.

Naktį, jau po vidurnakčio, du paauglius pareigūnai pastebėjo mieste. Jie buvo sulaikyti ir pristatyti tėvams. Jaunuoliai aiškino, kad neva ėjo į degalinę nusipirkti valgyti. Vienas jų, trylikametis, yra įrašytas į policiją dominančių vaikų sąrašą. Šešiolikmetis į policijos akiratį pateko pirmą kartą.

Birželio 24-osios vakarą policijos pareigūnus pasiekė pagalbos skambutis iš Veprių. Buvo prašoma nuraminti konfliktuojančius sutuoktinius, niekaip negalinčius pabaigti švęsti Joninių. Nuvykus vaizdas šokiravo. Smurtautojas buvo jau visiškai ramus – įmigęs tokiu miegu, kad pažadinti jo pareigūnams nepavyko. Auka sunkiai orientavosi ir vos buvo galima susikalbėti. Į alkoholio matuoklį moteris pripūtė 4,08 promilės. Sujauktame nešvariame būste mėtėsi vaikiški daiktai, sauskelnės... ir vos mėnesio kūdikis. Į namus užsuko dar du neblaivūs asmenys su naminės buteliu.

Neblaivi motina buvo pristatyta į policijos įstaigą, o kūdikis ir minėtoje šeimoje augantis 10-metis berniukas nuvežti į Vaikų globos namus. Informacija perduota savivaldybės Vaiko teisių skyriaus  darbuotojams.

Namai, kuriuose rastas apleistas kūdikis.
Namai, kuriuose rastas apleistas kūdikis.

 

Komentarai
Temos Alkoholis
Parašykite atsiliepimą apie 15min