TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Po Kalėdų policija skundžiasi: per šventes labiausiai nukentėjo patys pareigūnai

Lietuvos policijos mokykloje kursantai rengiami taip, kad iškart būtų pasiruošę darbui. Beveik visi kursantai, vos tik gavę diplomus gauna paskyrimus į savo komisariatus.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: Lietuvos policijos mokykloje kursantai rengiami taip, kad iškart būtų pasiruošę darbui. Tačiau realybėje susidūrę su piktavaliais pareigūnai ne visada sugeba pademonstruoti jėgą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Policininkai džiaugiasi, kad šventinis laikotarpis praėjo gana ramiai, tačiau nerimą kelią tai, kad kai kurie, alkoholio padauginę piliečiai, vis dažniau kelią ranką prieš pareigūnus.

Per šventines dienas šalyje dirbo daugiau pareigūnų, nei įprastomis poilsio dienomis. Policijos pareigūnai džiaugiasi, kad šventinis laikotarpis praėjo gana ramiai, tačiau nerimą kelią tai, kad kai kurie, alkoholio padauginę piliečiai, vis dažniau kelią ranką prieš pareigūnus. Per šias dienas užfiksuoti net 9 atvejai, kai buvo bandoma priešintis savo pareigas atliekantiems policijos pareigūnams. Dauguma tokių asmenų šventines dienas sutiko areštinėje, rašoma pirmadienį Policijos departamento išplatintame pranešime.

Gruodžio 24 d. 13 val. 30 min. Klaipėdoje, Taikos pr., namo kieme, už alkoholinių gėrimų gėrimą viešoje vietoje sulaikomas vyriškis smogė galva į veidą, parvertė ant žemės ir grasino pasmaugti tarnybos metu uniformuotą Klaipėdos apskrities VPK Patrulių rinktinės 2-osios kuopos 2-ojo būrio specialistą R.B. (gimusį 1967 m.). Įtariamasis B.K. (gimės 1976 m.) po apklausos paleistas.

Gruodžio 24 d. 18 val. 57 m. Alytaus apskrities VPK Druskininkų PK gavo telefoninį pranešimą, kad Druskiniuose, Dzūkų g., namuose, neblaivus vyras mušasi. Į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams pil. Z.R. (gimęs 1964 m.) pasipriešino bei keramikiniu puodeliu trenkė Alytaus apskr. VPK Druskininkų PK Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio patruliui A.K. (gimusiam 1981 m.) į galvą. Sulaikytasis neblaivus (1.4 prom. alkoholio) Z.R. uždarytas į areštinę.

Gruodžio 25 d. 3 val. 10 min. Šiauliuose pareigūnai vyko į Vyturių g. kilusį buitinį ginčą. Atvykus policijos pareigūnams ir į tarnybinį automobilį įsodinus pilietį R.P. (gimusį 1974 m.), pastarasis pasipriešino ir galva sudavė tarnybos metu uniformuotam Šiaulių apskrities VPK Patrulių rinktinės patruliui E.P. (gimusiam 1985 m.) į veidą. Įtariamasis neblaivus (1,94 prom. alkoholio) R.P. uždarytas į areštinę.

Gruodžio 25 d. apie 16 val. į Jonavos ligoninės priėmimo skyrių kreipėsi pareigūnas E.R. (gimęs 1969 m.), dirbantis Kauno apskrities VPK Jonavos raj. PK KPS tyrėju, kuriam tarnybos metu Jonavos r., Dumsių sen., Gulbiniškių k., į abi kojas įkando šuo. Pareigūnas vyko aiškintis dėl vagystės iš namo. Suteikus medicininę pagalbą, pareigūnas grįžo į tarnybą.

Policija primena, kad tas, kas panaudodamas ar grasindamas tuoj pat panaudoti fizinį smurtą pasipriešino valstybės tarnautojui ar kitam viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Lietuvos policijos bendruomenė tikisi, kad gyventojai saugiai ir ramiai sutiks ir ateinančius Naujuosius Metus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min