Kaip ketvirtadienį praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba, gegužės 17 d. apie 12.30 val. Klaipėdoje, Taikos ir Baltijos prospektų žiedinėje sankryžoje, esant sausai kelio dangai, automobilis „Audi A4“, kurį vairavo 34 metų vyras, pervažiavo skiriamąją juostą (žalią veją) ir atsitrenkė į važiavusį automobilį „VW Golf“, vairuojamą 54-erių vyro.
Automobilis „Audi“ dar atsitrenkė į kelio bortelį ir kelio ženklą bei, kliudęs krūmus, įvažiavo į žiedinės sankryžos vidurį. Per eismo įvykį sužeisti abiejų automobilių vairuotojai ir „Golfo“ 41 metų keleivė. Automobilio „Audi“ vairuotojas patyrė daugybinius sužeidimus, jis paguldytas į ligoninės Reanimacijos skyrių.
Klaipėdiečiai atkreipė dėmesį, kad šioje legendine vadinamoje avarijų vietoje rimtesnių eismo įvykių nebuvo jau senokai.
15min eismo nelaimių kronikose „gaudyklė“ pastarąjį sykį buvo minėta 2015 m.

