Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po melagingo pranešimo Kuršėnuose iš gimnazijos buvo evakuota 470 žmonių

Po skambučio apie užminuotą gimnaziją iš pastato evakuota apie 400 mokinių ir 70 darbuotojų.
Linos Galkuvienės/Etaplius.lt nuotr. / Po skambučio apie užminuotą gimnaziją iš pastato evakuota apie 400 mokinių ir 70 darbuotojų.
Šaltinis: Etaplius.lt
0
A A

Penktadienį iš Kuršėnų (Šiaulių r.) Lauryno Ivinskio gimnazijos buvo evakuota kone pusė tūkstančio žmonių, gavus pranešimą apie pastate padėtą sprogmenį. Pranešimas buvo melagingas, tačiau ant kojų sukeltos specialiosios tarnybos patuštino valstybės biudžetą.

„Gyvensim ilgai ir laimingai. Jokio sprogmens išminuotojai nerado“, – praėjus kelioms valandoms po pietų sakė L.Ivinskio gimnazijos vadovas Albinas Jokubauskas.

Pareigūnai minėjo, kad gali būti, jog skambinęs asmuo visai ne iš Kuršėnų.

Į gimnaziją šįryt policijos pareigūnai atskubėjo apie devintą valandą ryto. Apie galimą sprogmenį mokyklos vadovybė nieko nežinojo. Kad pastate yra sprogmuo pranešėjas informavo Bendrąjį pagalbos centrą. Į įvykio vietą išskubėjo greitosios pagalbos automobilis, ugniagesių gelbėtojų komanda. Vėliau buvo laukiama  antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojų.

Iš pastato evakuota apie 400 mokinių ir 70 darbuotojų. Nors mokykloje mokosi apie pusę tūkstančio moksleivių, tačiau mokykloje penktadienį buvo ne visi gimnazistai. Iš mokyklos evakuoti moksleiviai paleisti namo.

Kitą savaitę prasideda moksleivių atostogos. Neatmetama versija, kad tai – moksleivių pokštas, siekiant paankstinti atostogas.

L.Ivinskio gimnazijos vadovas Albinas Jokubauskas neatskleidžia, ar į bendrąjį pagalbos centrą skambinęs pranešėjas – vaikas ar suaugęs. Vyksta ikiteisminis tyrimas ir tikslesni duomenys bus atskleisti tyrimo metu.

Apie padėtą sprogmenį Kuršėnuose pranešimų būta ir anksčiau. Prieš dešimt metų buvo pranešta apie bombą geležinkelio stotyje. Tąkart pranešimas buvo melagingas.

Policijos atstovai įspėja, kad už melagingą pranešimą gresia administracinė atsakomybė.
 

Etaplius.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min