09 27

Po paauglio mirties Marijampolėje prokuroras prabilo apie naują realybę: narkotikai nebeplatinami tarpuvartėse

Trečiadienį Marijampolėje palaidotas vienas iš trijų narkotinėmis medžiagomis apsinuodijusių paauglių. Tai ne pirmas atvejis, kai į ligonines pristatomi neaiškiomis medžiagomis apsinuodiję vaikai. Policijos pranešimuose dar visai neseniai skambėjo Kaunas, Klaipėda. Pareigūnai sako, kad daro, ką gali, tačiau vieni jie nesustabdys šios epidemijos.

15min neseniai atliktas tyrimas atskleidė – pačių įvairiausių narkotinių medžiagų įsigyti Lietuvoje labai paprasta. Tiek suaugusiesiems, tiek ir vaikams. Specialistai kalba apie naują epidemiją mokyklose, o valstybės institucijos sutrikusios ir nė nenutuokia apie tikrąjį problemos gylį bei mastą.

15min tyrimą galite skaityti čia: Narkotikų prekeiviai pribloškia atvirumu: 15min eksperimentas atskleidė, kaip mokiniams parduodami kvaišalai

Du gydomi, vienas mirė

Kaip pirmadienį informavo Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Gintarė Navickaitė, pagalba naktį iš šeštadienio į sekmadienį narkotikais apsinuodijusiems vaikinams kelis kartus kviesta tuo pačiu adresu – į Beržų gatvę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie 15min