Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 kovo 7d. 16:55

Po Panevėžį prieš eismą lakstęs ir į policijos „Opel“ atsitrenkęs vyras prisistatė „ekstremaliu rūkytoju“

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje
Šeštadienį Panevėžio gatvėse sumaištį kėlė įtartinas „Volkswagen“ vairuotojas. Kiek vėliau jis sukėlė avariją – kliudė policijos automobilį.

Šeštadienį Panevėžio policijos pareigūnai sulaukė kelių skirtingų asmenų skambučių apie pavojingai manevruojantį „Volkswagen“. Visi pranešėjai nurodė tuos pačius valstybinius numerius.

Žmonės automobilį matė kertantį sankryžą degant raudonam šviesoforo signalui, kitoje vietoje „Volkswagen“ pastebėtas skriejantis prieš eismą.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Galiausiai „Volkswagen“ vairuotojas pačiame miesto centre pabandė užblokuoti kitą automobilį ir iš pirmosios eismo juostos į trečiąją persirikiavo traukdamas rankinį stabdį ir atsistodamas prieš eismą.

Šį jo manevrą pastebėjo kitoje sankryžos pusėje prie šviesoforo stovėję policijos pareigūnai, kurie nedelsiant privažiavo prie „Volkswagen“ ir įsijungė garsinį signalą bei švyturėlius. Tačiau tuomet „Volkswagen“ vairuotojas įjungė atbulinę pavarą ir rėžėsi į policijos „Opel“.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Per avariją žmonės nenukentėjo, apgadintos tik transporto priemonės. Policijos pareigūnai patikrino vairuotojo blaivumą. Nors vyras sunkiai galėjo paaiškinti savo manevrų automobiliu tikslą bei elgėsi keistai, alkoholio matuoklis parodė nulius.

Tiesa, vos prieš porą mėnesių jis už girtumą jau yra praradęs teisę vairuoti.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Kol buvo fiksuojamos įvykio aplinkybės, asmuo buvo patalpintas į policijos automobilį. Čia jis nenurimo, daužė automobilio vidų ir reikalavo policijos pareigūnų leisti jam parūkyti. Jis aiškino, kad yra „ekstremalus rūkytojas“, todėl negali išbūti be cigaretės.

Keistas elgesys ir nerišlios pažeidėjo kalbos sukėlė įtarimą dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Asmenį policijos pareigūnai išvežė į ligoninę, kur bus atliktas narkotinių medžiagų testas. „Volkswagen“ išgabentas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Maistas

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min