Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 11d. 14:30

Po skyrybų dramos policija iškėlė bylą dėl sveikatos sutrikdymo, grasinimų nužudyti bei neteisėto laisvės atėmimo

Antrankiai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Antrankiai

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dramatiškų savaitgalio įvykių Anykščių rajone.

Savaitgalį 15min.lt jau rašė, kaip po parą trukusios paieškos policijos pareigūnai surado dingusią porą, įsivėlusią į dramatišką skyrybų procesą.

Utenos apskrities VPK Anykščių rajono policijos komisariato atstovai pirmadienį papildomai praneša, kad galimai siautėjusiam vyriškiui jau yra pateiktas įtarimas dėl veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 138 straipsnyje (Nesunkus sveikatos sutrikdymas), 145 straipsnyje (Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas) ir 146 straipsnyje (Neteisėtas laisvės atėmimas).

Pranešime primenama, kad liepos 8 d. apie 22 val. 30 min. Utenos aps. VPK Anykščių rajono policijos komisariate buvo gautas Anykščių rajono gyventojo telefoninis pranešimas, kad Anykščių r., kelyje Rubikiai–Debeikiai, ties Puodžių k., stovi automobilis „Audi A4“ su išdaužtu kairės pusės priekinių durelių lango stiklu.

Policijos pareigūnai, nuvykę į vietą, automobilio salone ir ant kairės pusės galinių durelių lango stiklo aptiko, kaip įtariama, kraujo dėmes. Apžiūrint įvykio vietą pastebėta, kad automobilis buvo bandomas stabdyti priverstinai užkertant jam kelią. Nustatyta, kad automobiliu naudojasi Anykščių rajono gyventoja R.G. (gimusi 1968 m.). Policijos pareigūnams jos rasti nepavyko. Atliekant tyrimą ir paiešką paaiškėjo, kad dingęs ir moters vyras V.G. (gimęs 1965 m.), o tarp jų vyksta skyrybų procesas. Visi surinkti duomenys leido manyti, kad moterį kelyje sustabdė ir galimai prieš jos valią nežinoma kryptimi išsivežė jos sutuoktinis. Taip pat paaiškėjo, kad V.G. namuose nėra ir jam savigynai išduoto pistoleto „IZH 7001“.

Policijos pareigūnai, suprasdami situacijos rimtumą, nedelsdami ėmėsi plačių paieškos priemonių. Buvo paskelbta R.G. ir V.G. bei automobilio, kuriuo naudojasi V.G., paieška. Visą naktį dešimtys policijos pareigūnų, kinologas su šunimi tikrino įvairias gyvenamąsias vietas, kuriose galėjo būti paieškomi asmenys, „šukavo“ apylinkes, miško ir lauko keliukus. Prašvitus ir pasitelkus dar daugiau policijos pareigūnų, dar kartą buvo tikrinamos apylinkės, miško plotai. Kartu su pareigūnais paieškoje dalyvavo ir ieškomųjų artimieji. Į paiešką įsijungė Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai. Paieškai buvo rengiamasi pasitelkti pasieniečių sraigtasparnį ir parasparnius.

Intensyvių paieškos priemonių ir atliktų veiksmų dėka liepos 9 d. apie 18 val. 30 min. minėti asmenys buvo surasti Anykščių r., Mičionių k. ribose, prie Šventosios upės. R.G. buvo sužalota, ištikta šoko. Įvykio vietoje rasti įkalčiai bylojo apie prieš ją naudotą smurtą ir neteisėtai atimtą laisvę. Skubiai iškviestas greitosios pagalbos automobilis moterį išvežė į ligoninę.

V.G. sulaikomas nesipriešino, jis buvo neblaivus (0,65 promilės alkoholio), automobilyje rastas ir paimtas pistoletas „IZH 7001“ su šoviniais. V.G. uždarytas į areštinę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min