Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 02, 17:36

Įtarimai dėl smurto šeimoje: VRM dėl orkestro direktoriaus laukia informacijos iš policijos

Šeštadienį policija gavo pranešimą apie smurto atvejį tarp sutuoktinių. Paaiškėjo, kad su žmona galimai susimušė Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų orkestro direktorius. Vidaus reikalų ministerija pirmadienį 15min pranešė dar nesiėmusi jokių veiksmų dėl orkestro direktoriaus, nes laukia papildomos informacijos iš policijos.
Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų orkestras
Vidaus reikalų ministerijos Reprezentacinio pučiamųjų orkestras / „15min“ skaitytojo Marijano nuotr.

VRM Reprezentacinio pučiamųjų orkestro direktorius su žmona dėl smurto vienas prieš kitą buvo uždaryti į areštinę. Kol kas nėra aišku, ar sutuoktiniai jau paleisti. Policija nepanešė sulaikyto direktoriaus pavardės. VRM kontaktuose nurodoma, kad Reprezentacinio pučiamųjų orkestro direktorius yra Artūras Maniušis.

VRM orkestro direktoriaus A.Maniušio atžvilgiu kol kas nesiėmė jokių veiksmų. Ministerijos atstovai sako laukiantys daugiau papildomos informacijos iš policijos, o pastaroji šiuo metu atlieka tyrimą.

Kaip pranešė Policijos departamentas, šeštadienį apie 22 val. Utenos rajone Sudeikių kaime vasarnamio kambaryje 1973 metais gimęs orkestro direktorius galimai sudavė ranka 1974 metais gimusiai sutuoktine bei, suėmęs rankomis už kaklo, ją smaugė, tuo sukeldamas jai fizinį skausmą.

Moteris galimai kelis kartus rankomis sudavė smūgius sutuoktiniui, tuo sukeldama jam fizinį skausmą.

Vyras ir moteris buvo uždaryti į Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min