Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po sprogimo Vilniaus Užupyje kilo gaisras, evakuoti gyventojai, nukentėjo du žmonės (nuotraukos, papildyta 17.17 val.)

Įvykio vietoje
Užupio gyventojo nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Gausios Vilniaus ugniagesių ir policijos pajėgos trečiadienį nusiųstos į Užupio rajoną, kur, pirminiais duomenimis, nugriaudėjus sprogimui, kilo gaisras. Per incidentą nukentėjo du žmonės.

Pranešimą apie incidentą Vilniaus specialiosios tarnybos gavo maždaug 11.50 val. Pirminiais duomenimis, gyvenamojo namo pirmame aukšte įvyko sprogimas, užsidegė dujų vamzdis, liepsna apėmė koridorių.

Į gaisro vietą ugniagesiai iš karto pasiuntė keturias autocisternas, štabo automobilį.

Vieni gelbėtojai pradėjo gesinti gaisrą, kiti iš pavojingos zonos evakuoja gyventojus.

Į įvykio vietą pasiųsti policijos patruliai, greitosios pagalbos medikai. Atvyko ir Dujų avarinė tarnyba.

Papildyta 12.19 val.: Bendrasis pagalbos centras informuoja, kad sprogimas Polocko g. įvyko remontuojant dujotiekį.

Papildyta 12.24 val.: Pirminiais duomenimis, per incidentą nukentėjo du žmonės. Jie apdegė per sprogimą.

Nukentėjusiųjų tapatybės tikslinamos.

Papildyta 12.37 val.: Iš karto po incidento policija sustabdė transporto judėjimą Polocko gatve greta įvykio vietos.

Aiškėja, kad trečiadienį gyvenamojo namo gyventojai pajuto dujų kvapą. Buvo įtarta, kad dujos veržiasi pro sugedusį vamzdį. Todėl buvo iškviesti dujų avarinės darbuotojai.

Kol kas nepatvirtintais duomenimis, nelaimė įvyko remontuojant gedimą.

Papildyta 12.49 val.: Kaip 15min.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė, apie 12.31 val. incidentas buvo likviduotas.

„Dabar vyksta baigiamieji darbai, apžiūrima įvykio vieta, kad gyventojai galėtų saugiai grįžti į namus.  Dvi autocisternos jau išvyko į savo komandą. Reikėtų patikslinti pirminę informaciją apie nukentėjusius žmones. Nukentėjo vienas žmogus. Jį išsivežė greitosios pagalbos medikai. Pirminiais duomenimis, jis apdegęs rankas ir veidą“, – sakė ugniagesių atstovė.

Pasak L.Valauskienės, evakuoti buvo trys namo gyventojai.

Bendrovės „Lietuvos dujos“ atstovė spaudai Sigita Petrikonytė-Jurkūnienė 15min.lt informavo, kad dujų nuotėkis incidento vietoje sustabdytas.

Papildyta 14.01 val.: Bendrovės „Lietuvos dujos“ atstovė Sigita Petrikonytė-Jurkūnienė trečiadienį po pietų informavo, kad nelaimė iš tiesų įvyko atliekant remonto darbus.

Įrengdama įžeminimo kontūrą, šiandien, 2010-09-29 d., A.Kazoko firma „Sinerga“ pažeidė vidutinio slėgio dujotiekį Polocko gatvėje, Vilniuje. Iš pažeisto dujotiekio išsiveržusios dujos uždujino daugiabučio laiptinę. Dėl kokių priežasčių buvo pažeistas dujotiekis ir užsiliepsnojo dujos, bus atliekamas išsamus tyrimas.

Dujų avarinė tarnyba pranešimą apie įvykį gavo 11.12 val. ir nedelsdama išvyko į įvykio vietą.

Įvykus dujų užsiliepsnojimui, lokalizuodamas avarijos vietą, rankas apdegė vienas AB „Lietuvos dujos“ Avarinės tarnybos darbuotojas. Dujų nuotėkis sustabdytas.

Informacija toliau aiškinamasi“, – rašoma bendrovės „Lietuvos dujos“ redakcijai perduotame pranešime.

Papildyta 17.08 val.: Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešųjų ryšių poskyrio specialistas Paulius Radvilavičius agentūrai BNS pranešė, kad per incidentą nukentėjo ne tik bendrovės „Lietuvos dujos“ darbuotojas, bet ir viena namo gyventoja.

Moteris irgi nuvežta į ligoninę.

Papildyta 17.17 val.: Bendrovės „Lietuvos dujos“ atstovė Sigita Petrikonytė-Jurkūnienė, dar šiandien (trečiadienį - red. past.), maždaug iki 20 val. gamtinių dujų tiekimas bus atnaujintas visiems vartotojams, kurie dėl pažeisto dujotiekio buvo laikinai likę be dujų.

Šįvakar dujų tiekimas, kaip planuojama, turėtų būti visiškai atstatytas 68-niems buitiniams vartotojams ir 8-nioms įmonėms.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min