Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 11, 16:29

Po tragiškos savaitės pajūryje – reidas paplūdimiuose: poilsiautojai neprižiūri vaikų

Penktadienį uostamiesčio pareigūnai Melnragės ir Girulių paplūdimiuose tikrino, kaip laikomasi elgesio taisyklių ir viešosios tvarkos paplūdimio zonose, praneša Klaipėdos apskrities policija.
Policijos pareigūnai paplūdimyje
Policijos pareigūnai paplūdimyje / Klaipėdos apskrities VPK nuotr.

Per kelias valandas pareigūnai įspėjo 31 poilsiautoją – daugiausia už alkoholio vartojimą viešoje vietoje bei nepilnamečių vaikų nepriežiūrą, leidžiant jiems vieniems maudytis jūroje, mat pagal patvirtintas taisykles jūroje neprižiūrimi suaugusiųjų gali maudytis tik vaikai nuo 14 metų.

Tačiau panašu, jog dar šią savaitę įvykusi skaudi nelaimė pajūryje, pareikalavusi trijų asmenų gyvybių, jau pamiršta – jūros bangomis daugybė vaikų mėgavosi neprižiūrimi tėvų.

Pareigūnai įspėjo ir porą brandaus amžiaus damų, paplūdimyje traukusių cigaretes – to viešoje vietoje, ypač aplink bėgiojant vaikams, daryti tikrai nederėtų.

Dar trys asmenys, atvirai ir nesislapstydami paplūdimyje vartoję alkoholį, sulaukė griežtesnių nei žodinis įspėjimas nuobaudų – jiems surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai.

Pareigūnai ir budintys gelbėtojai prašo piliečius būti budrius ir saugoti save bei savo artimuosius, neleisti vaikų iki 14 metų vienų maudytis jūroje, nors ši iš pažiūros ir atrodo rami, bei laikytis kitų viešos tvarkos taisyklių.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min