Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po vidurnakčio iš Neries ištraukto visureigio vairuotoja: labiausiai gaila kalėdinių dovanų (nuotraukos)

Visureigio traukimo iš Neries operacija
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Visureigio traukimo iš Neries operacija
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio naktį sostinės centre surengta dar viena speciali operacija: iš Neries upės ties Baltuoju tiltu didelėmis pastangomis ištrauktas visureigis „Hyundai“. Tuo tarpu jį vairavusi mergina viešai atsiprašė savo tėvo ir labiausiai sielojosi dėl paskendusių kalėdinių suvenyrų.

Kaip jau skelbė 15min.lt, šeštadienio pavakarę Vilniaus centre paslydęs visureigis „Hyundai Terracan“ ties Baltuoju tiltu įkrito į upę. Jį vairavusi 19-metė ir kartu važiavęs vaikinas išsiropštė ant mašinos stogo ir per valandą sulaukė gelbėtojų.

Šeštadienio vakarą specialiųjų tarnybų darbuotojų laukė dar viena užduotis: ištraukti visureigį, kurio matėsi tik stogas, į krantą.

Technika šiai operacijai atlikti gauta vargana, todėl pastangas vyrams teko dėti milžiniškas.

Vis dėlto po vidurnakčio porą tonų sveriantis ir dar ledo pilnas „Hyundai“ buvo iškeltas ant Neries krantinės. Netrukus mašina užtempta ant automobilvežio ir išgabenta į saugojimo aikštelę.

Tuo tarpu per incidentą rimčiau nenukentėjusi, tik sušalusi mergina pareigūnams prasitarė, kad labiausiai jai gaila ne tėčio automobilio, bet viduje buvusių jau Kalėdoms nupirktų dovanų.

Tėtukai, labai sori, aš netyčia!“ – taip į kameras ją filmuojantiems žurnalistams ištarė 19-metė, kai iškelta į krantą žygiavo greitosios medicinos pagalbos automobilio link.

Neries dugne likęs tėčio 2002-ųjų laidos „Hyundai Terracan“ buvo papuoštas žaliu klevo lapu – mergina vairuoja tik pirmus metus.

Specialiųjų tarnybų atstovai nežinojo, kada bandys iškelti mašiną, nes negalėjo prognozuoti, po kiek laiko pavyks gauti kraną.

Pagaliau į krantinę atriedėjo 1983 metais pagamintas Zil 130 su mėlyna kabina. Net ne ekspertams buvo aišku, kad ši technika tokioje situacijoje naudojama iš bėdos. Juolab vienam darbininkui teko nuolat koja prilaikyti vieną atramą, kuria krano rėmas buvo atremtas į žemę. „Atsivarykit normalų kraną!“ – vis šūkavo darbų žiūrovai.

Narai užkabino virves už visureigio stogo. Vos tik kranininkas pradėdavo kelti visureigį, vėl jį murkdydavo į  vandenį: vyrai vis abejodavo, ar technika pakankamai stabiliai stovi.

Toks murkdymas, bandant viską pasverti ir nepridaryti dar daugiau bėdų, truko apie valandą.

Jau šiek tiek po vidurnakčio mašina pagaliau pakibo virš vandens, vyrams ją prilaikant rankomis ir lynu transporto priemonė buvo persukta reikiamu kampu ir pastatyta ant krantinės.

Mindaugo V./15min.lt skaitytojo nuotr./Vaizdas ia kairiojo Neries kranto
Mindaugo V./15min.lt skaitytojo nuotr./Vaizdas iš kairiojo Neries kranto
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min