Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po vyro gimtadienio jauna vairuotoja su BMW Vilniuje rėžėsi į medį, automobilis lūžo per pusę, į avariją pateko ir moterį į ligoninę vežusi greitoji pagalba

Avarijos vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Avarijos vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Jauna moteris Vilniaus pakraštyje naktį iš antradienio į trečiadienį nesuvaldė automobilio BMW ir rėžėsi į medį. Automobilis lūžo per pusę. Tik per laimingą atsitiktinumą beveik nenukentėjo vairuotojos vyras, poros vaikas liko sveikas, nes važiavo kitame automobilyje. Pakeliui į ligoninę į avariją pateko ir nukentėjusią vairuotoją vežęs greitosios pagalbos automobilis.

Avarija jau po vidurnakčio įvyko Džiaugsmo g., ties visuomeninio transporto stotele „Strielčiukai“. 24 metų moters vairuojamas automobilis BMW 320 priekiniu buferiu kliudė vieną medį, pasisuko šonu ir galine dalimi rėžėsi į kitą pakelėje augantį medį. Viena iš nelaimės versijų – automobilį galėjo sumėtyti važiuojant per kelio nelygumus.

Nuo smūgio 2001 m. gamybos automobilis lūžo per pusę. Galinė mašinos dalis liko ties antruoju medžiu, o priekis kone šimtą metrų grioviu, tarsi traukinys bėgiais, per aukštą žolę nuskriejo į priekį. Po avarijos BMW spidometro rodyklė liko užstrigusi maždaug ties 108 km/val. padala.

Per avariją buvo sužalota automobilio vairuotoja. Kartu važiavęs jos sutuoktinis beveik nenukentėjo.

Pirminiais duomenimis, vyriškis antradienį šventė 30 metų jubiliejų. Poros vaikas keliavo iš paskos važiavusiame automobilyje, todėl liko sveikas.

„Baisu pagalvoti, kas po tokio smūgio būtų atsitikę vaikui, jei jis būtų važiavęs šiame automobilyje“, – žiūrėdami į sumaitotą BMW svarstė avarijos liudininkai.

Sužalotą moterį greitosios pagalbos medikai išvežė į ligoninę. Tačiau pakeliui, jau netoli ligoninės, medikų automobilis pateko į eismo įvykį. Greitoji pagalba susidūrė su lengvuoju automobiliu.

Per šį incidentą niekas nenukentėjo. Į avariją patekę vairuotojai užsipildė eismo įvykio deklaracijas, o kiek anksčiau sužeistą BMW vairuotoją į ligoninę nuvežė atskubėjusi kita greitosios pagalbos brigada.

Manoma, kad automobiliu BMW važiavusius sutuoktinius nuo ypač rimtų sužalojimų, o gal net mirties, apsaugojo laiku išsiskleidusios oro pagalvės. Pirminiais duomenimis, BMW vairuotoja buvo blaivi. Tačiau ligoninėje paimta moters kraujo, kurį ištyrus galutinai bus patvirtintas arba paneigtas jos blaivumas.

Vilniaus policija pradėjo avarijos tyrimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min