Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Po žmogžudystės ir savižudybės Naujojoje Vilnioje – tyrimas dėl policijos aplaidumo

Prokurorai aiškinsis, ar Vilniaus policijos pareigūnai tinkamai atliko savo pareigas, kai praėjusį savaitgalį sostinėje buvo nužudyta 23 metų mergina, o jos brolis – sužalotas. Po šio išpuolio įtariamasis užpuolikas pakėlė ranką ir prieš save.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Po to, kai rugpjūčio 17 dienos popietę sostinės Parko gatvėje mirtinai sužalota 23 metų moteris ir sužalotas jos brolis, antradienį Vilniaus apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo aplaidaus policijos pareigūnų pareigų atlikimo.

Siekiant nustatyti, kodėl įvyko skaudi nelaimė, po kurios nusižudė ir pats įtariamasis užpuolikas – moters sugyventinis – prokurorai aiškinsis, ar policijos pareigūnai tinkamai atliko savo pareigas.

Mat rugpjūčio 16 dienos rytą buvo iškviesta policija ir vyras išvežtas į komisariatą dėl sukelto konflikto namuose ir po kelių valandų paleistas. Šiek tiek daugiau kaip po paros ir įvyko tragedija.

Ikiteisminį tyrimą atliks Vilniaus apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai, rašoma Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus atstovų antradienio popietę paviešintame pranešime.

Už tarnybos pareigų neatlikimą Baudžiamasis kodeksas numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimo bausmę iki dvejų metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius