15min be reklamos
2017 08 14, 13:11

Poilsiautojai toliau nepaiso raudonos vėliavos: Klaipėdoje skendo 18-metis lenkas

Pirmadienį apie vidurdienį Klaipėdoje, ties neįgaliųjų pliažu, skendo 1999 metais gimęs vaikinas iš Lenkijos. Gelbėtojams pavyko laiku jį ištraukti į sausumą – aštuoniolikmetis išvežtas į ligoninę.
Raudona Vėliava
Raudona vėliava / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Nepaisydami skaudžių šios vasaros nelaimių pajūryje, gelbėtojų nuolatinių perspėjimų, poilsiautojai ir toliau lipa į Baltijos jūrą, plevėsuojant apie pavojų perspėjančiai raudonai vėliavai.

Pirmadienį apie vidurdienį Klaipėdos gelbėtojams teko traukti iš vandens aštuoniolikmetį vaikiną. Iš pradžių pranešta, jog kartu skęsta ir jo sesuo. Tačiau šiai pavyko į krantą išlipti pačiai.

Ištrauktas ant smėlio, 18-metis turistas iš Lenkijos ėmė vemti. Vaikinas buvo sąmoningas, tačiau ištiktas šoko, šiek tiek prigėręs vandens. Gaivinti jo neprireikė.

Į įvykio vietą atskubėjo greitosios pagalbos automobilis. Vaikinas išvežtas į gydymo įstaigą. Skendusiai jo sesei medikų pagalbos neprireikė.

Gelbėtojai piktinasi, jog žmonės nepaiso pranešimų apie didelį bangavimą (šiandien bangos siekia 2–3 balus) ir lipa į vandenį. O ištikus nelaimei, kaltina gelbėtojus, jog šie neva tai prastai atliko savo darbą.

Poilsiautojai dar kartą perspėjami būti atsargūs.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie 15min