Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugpjūčio 14d. 13:11

Poilsiautojai toliau nepaiso raudonos vėliavos: Klaipėdoje skendo 18-metis lenkas

Raudona Vėliava
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Raudona vėliava
Pirmadienį apie vidurdienį Klaipėdoje, ties neįgaliųjų pliažu, skendo 1999 metais gimęs vaikinas iš Lenkijos. Gelbėtojams pavyko laiku jį ištraukti į sausumą – aštuoniolikmetis išvežtas į ligoninę.

Nepaisydami skaudžių šios vasaros nelaimių pajūryje, gelbėtojų nuolatinių perspėjimų, poilsiautojai ir toliau lipa į Baltijos jūrą, plevėsuojant apie pavojų perspėjančiai raudonai vėliavai.

Pirmadienį apie vidurdienį Klaipėdos gelbėtojams teko traukti iš vandens aštuoniolikmetį vaikiną. Iš pradžių pranešta, jog kartu skęsta ir jo sesuo. Tačiau šiai pavyko į krantą išlipti pačiai.

Ištrauktas ant smėlio, 18-metis turistas iš Lenkijos ėmė vemti. Vaikinas buvo sąmoningas, tačiau ištiktas šoko, šiek tiek prigėręs vandens. Gaivinti jo neprireikė.

Į įvykio vietą atskubėjo greitosios pagalbos automobilis. Vaikinas išvežtas į gydymo įstaigą. Skendusiai jo sesei medikų pagalbos neprireikė.

Gelbėtojai piktinasi, jog žmonės nepaiso pranešimų apie didelį bangavimą (šiandien bangos siekia 2–3 balus) ir lipa į vandenį. O ištikus nelaimei, kaltina gelbėtojus, jog šie neva tai prastai atliko savo darbą.

Poilsiautojai dar kartą perspėjami būti atsargūs.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min