Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 sausio 8d. 09:41

Policija atkūrė tragedijos prie Panevėžio įvykių seką

Įvykio vieta
„Panevėžio balso“ nuotr. / Įvykio vieta
Apklausus liudytojus ir ištyrus įvykio vietą, policijai pavyko atkurti tragiškos avarijos Panevėžio aplinkkelyje įvykių seką, pareigūnai patikslino žuvusiųjų ir sužeistųjų skaičių bei tapatybes. Iš viso per šią dvigubą avariją žuvo keturi žmonės, tiek pat žmonių buvo sužalota. Žuvo du policijos pareigūnai ir du greitosios pagalbos darbuotojai.
„Panevėžio balso“ nuotr./Sudaužyta mašina
„Panevėžio balso“ nuotr./Sudaužyta mašina

Kaip informuoja Policijos departamentas, trečiadienį apie 11.10 val. Panevėžio r., Panevėžio aplinkkelio 8-ame kilometre, susidūrė priešais važiuojantys automobiliai Škoda Octavia, vairuojamas tarnybos metu neuniformuoto Lietuvos kriminalinės policijos biuro vyriausiojo tyrėjo L.Z. (gim. 1977 m.), ir Chrysler Concorde, kurį vairavo L.R. (gim. 1967 m.).

Per susidūrimą iš karto žuvo automobilio Škoda Octavia keleivis, tarnybos metu neuniformuotas Lietuvos kriminalinės policijos biuro vyriausiasis tyrėjas Ž.B. (gim. 1976 m.).

Taip pat buvo sunkiai sužalotas automobilio Škoda vairuotojas, kuris apie 13.45 val. nuo gautų sužalojimų ligoninėje mirė.

Buvo sužalotas ir automobilio Chrysler Concorde vairuotojas. Vyras nosies ir krūtinės sumušimus gydosi ambulatoriškai.

Avarijas skyrė 10 min.

Praėjus vos 10 min. po šio susidūrimo, apie 11.20 val., toje pačioje vietoje tarnybinis automobilis Renault Midlum 220.14, vairuojamas tarnybos metu uniformuoto blaivaus Panevėžio apskrities Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos II komandos ugniagesio gelbėtojo R.Š. (gim. 1977 m.), išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir kliudė priešais važiuojantį automobilį Renault Trafic, kurį vairavo Ukrainos pilietis V.T. (gim. 1965 m.).

„Panevėžio balso“ nuotr./Apvirtusi gaisrininkų mašina
„Panevėžio balso“ nuotr./Apvirtusi gaisrininkų mašina

Po smūgio ugniagesių automobilis Renault Midlum tapo nevaldomas ir atsitrenkė į važiuojamojoje dalyje po avarijos stovinčius automobilius Audi 80, susidūrusius Chrysler Concorde bei Škoda Octavia, taip pat į greitosios pagalbos automobilį VW Transporter ir važiuojamojoje dalyje esančius žmones.

Per šią nelaimę žuvo VĮ Panevėžio rajono savivaldybės poliklinikos greitosios medicinos pagalbos vairuotojai R.D. (gim. 1961 m.) ir R.J. (gim. 1959 m.), buvo sužalotos tos pačios įstaigos felčerės R.Š. (gim. 1962 m.) ir R.R. (gim. 1962 m.).

Vienai felčerei diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas ir žastikaulio lūžis, ji paguldyta į ligoninę. Kita felčerė nukentėjo lengviau. Jai nustatyta galvos ir kaklo sumušimų, ji gydoma ambulatoriškai.

Buvo sužalotas ir automobilio Audi vairuotojas V.Z. (gim. 1971 m.). Vyras dėl krūtinės sumušimo gydomas ambulatoriškai.

Policijos pareigūnai dar trečiadienį teigė net neabejojantys, kad ši dviguba avarija įvyko dėl slidaus kelio.

Ugniagesiai raginami toliau dorai atlikti pareigą

„Panevėžio balso“ nuotr./Sudaužyta mašina
„Panevėžio balso“ nuotr./Sudaužyta mašina

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento vadovas vidaus tarnybos generolas Remigijus Baniulis ketvirtadienį išplatino kreipimasi į ugniagesius gelbėtojus, kuriame ragina savo darbuotojus susitelkti ir toliau dorai atlikti savo pareigą gelbstint žmonių gyvybes:

Šių metų sausio 7 d. Panevėžio aplinkkelyje įvykusi avarija nusinešė keturių žmonių gyvybes. Ši netektis suteikė daug skausmo žuvusiųjų artimiesiems, jų bendradarbiams ir draugams.  Ji palietė ir kiekvieną iš mūsų.

Lemtis kelyje tądien suvedė tuos, kurie gelbsti kitus ir kuriems dažnai tenka dirbti drauge. Skaudžiausia, jog susiklosčiusios aplinkybės lėmė jų žūtį. To negalime nei pakeisti, nei atšaukti. Galime tik pasidalyti artimųjų skausmu. Todėl kreipiuosi į Jus visus ir prašau šiuo nelengvu metu susitelkti tolesniam darbui bei deramai vykdyti savo pareigas gelbstint žmonių gyvybes."

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:52
08:18
00:59

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min