Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Policija: dingusio telšiškio paieška – įkvepiantis pavyzdys

Pareigūnams ir savanoriams suvienijus jėgas, šią savaitę dingęs telšiškis rastas greičiau nei per parą. Policijos pareigūnai teigi, kad tai puikus pavyzdys, kiek daug galima nuveikti susitelkus į bendrą būrį.

Antradienio popietę policiją pasiekė pagalbos prašymas – sunerimę artimieji kreipėsi dėl dingusio 53 metų vyriškio, kuris vidurdienį nurodė išeinantis į darbą, o vėliau artimiesiems su juo nebepavyko susisiekti.

Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai nedelsdami pradėjo vyriškio paiešką ir iki sutemstant žvalgė apylinkes, tačiau tądien pastangos realių rezultatų nedavė. Teko laukti ryto.

Apie paieškas rašė ir 15min. Artimieji savanorius būrė per feisbuką, kviesdami į Lieplaukės miškus, kur, tikėta, gali būti pradingęs vyras.

Kitą dieną, vos prašvitus, paieška buvo atnaujinta, joje dalyvavo apie 30 policijos pareigūnų, tarp kurių ir kinologai su tarnybiniais šunimis. Tačiau netrukus paieškos grupė gerokai išsiplėtė – policijos pareigūnams į pagalbą atskubėjo visas būrys pagalbininkų.

Telšių miesto ir rajono apylinkes bei miškus žvalgė savanorių grupės „K9 paieška“ nariai, Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai su termovizoriumi, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Klaipėdos skyriaus savanoriai, jaunieji policijos rėmėjai ir savanoriai piliečiai su keturračiais.

Tiek paieškos dalyvius, tiek patį dingusįjį sėkmė aplankė jau po kelių valandų. Apie 13 val. vyriškis buvo surastas miške.

Jis buvo sušalęs, sunkios būklės, nesiorientavo aplinkoje. Policijos pareigūnai, suteikę pirmąją pagalbą, patys vyriškį išvežė į ligoninę. Šiuo metu jo gyvybei pavojus negresia.

„Tik abejingais nelikusių ir prie vyriškio paieškos prisidėjusių savanorių bei pareigūnų pastangų dėka šįkart viskas baigėsi laiminga“, - praneša Šiaulių apskrities VPK pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min