Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Policija ieško savanorių pagalbininkų

Šiuolaikiniam jaunimui, kuris ieško veiklos laisvu metu, įdomų ir prasmingą laiko praleidimo būdą siūlo projektas „Savanoriai – žmogaus saugumui“.
Policija
Asociatyvinė nuotr. / Policijos nuotr.

Policijos savanoriu gali tapti 18-29 metų asmuo, kuris šiuo metu nedirba ir nesimoko.

Policijos savanoriai turės galimybę atlikti savanoriškos veiklos praktiką visuomenės saugumo užtikrinimo srityje policijos įstaigose, bendradarbiaujant su specialiai paruoštais policijos pareigūnais.

Kiekvienas norintis turi galimybę sudalyvauti trijų dienų mokymuose apie savanorystę, lavinti bendravimo įgūdžius bei susipažinti su komandinio darbo subtilybėmis.

Į projektą ketinama įtraukti apie 1 tūkst. jaunų žmonių, o projekto vykdytojai tikisi, kad dalis jų ateityje taps puikiais policijos pareigūnais.

Projekto tikslas – savanoriškos jaunimo veiklos visuomenės saugumo užtikrinimo srityje organizavimas ir socializacijos bei pilietiškumo ugdymas neformaliojo švietimo pagalba.

Atlikę savanorišką veiklą, kurią sudaro 200 valandų, savanoriai gaus policijos komisariato rekomendaciją.

Savanoriai, kurie jau įsitraukė į policijos siūlomas savanoriškas veiklas, dalinasi įspūdžiais žemiau pateiktame video reportaže.

Projektas yra iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos Socialinio fondo lėšomis. Jį įgyvendina VšĮ „Raidos kryptys“, Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos policijos mokykla. Projektas bus įgyvendinamas iki 2015 m. birželio 3 d. visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos apie projektą ir kaip tapti policijos savanoriu galite sužinoti adresu: www.raidoskryptys.lt ir www.policija.lt.

Dėl papildomos informacijos galite kreiptis tiesiogiai elektroniniu paštu policijos.savanoriai@gmail.com arba telefonu 8 616 24112. Asmeniškai dėl papildomos informacijos ir galimybių dalyvauti projekte maloniai prašome kreiptis į teritorinę darbo biržą arba policijos  komisariatą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius