Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 13d. 09:20 , atnaujinta: 2014 spalio 13d. 11:56

Policija pirmadienio rytą tikrino, ar išsiblaivę į darbą važiuoja Klaipėdos vairuotojai

Reido akimirka
LKPT nuotr. / Reido akimirka

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai spalio 13 d. surengė specialų reidą Klaipėdos apskrityje, kurio metu tikrino, kaip pirmadienį į darbus vyksta šio krašto vairuotojai.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai šįryt patikrino, kaip pirmadienį į darbus vyksta Klaipėdos apskrities vairuotojai.

Pirminiais duomenimis, reidas buvo rezultatyvus: pasitaikė ir girtų eismo dalyvių. Vienas vairuotojų įpūtė lygiai pusę promilės.

Kelių policininkai tokio pobūdžio priemones pastaruoju metu kiekvieną savaitę rengia skirtingose Lietuvos vietose. Kartais – net kelis sykius per parą.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai spalio 13 d. ryte surengė specialų reidą Klaipėdos mieste, tikrindami, kaip pirmadienį į darbus vyksta uostamiesčio vairuotojai.

Vien tik rytinis patikrinimas nustebino – pasirodo, lengvai apsvaigę vairuotojai nevengia sėsti prie vairo. Apie 7 val. ryto patikrinus alkotesteriu vieną į darbą skubantį uostamiesčio gydytoją, jam buvo nustatytas lengvas, 0,50 promilės girtumo laipsnis.

Pareigūnai nustatė dar keturis vairuotojus, nevengiančius alkoholio, tačiau jų apsvaigimo laipsnis neviršijo leistinos normos. Alkoholio matuokliai fiksavo 0,24 promilės, 0,34 promilės, 0,35 promilės ir 0,40 promilės rezultatus. Be dėmesio neliko ir kiti Kelių eismo taisyklių pažeidimai – per tris valandas  administracinių tiesės pažeidimų protokolai buvo surašyti dešimčiai vairuotojų, dėl techninių neatitikimų anuliuotos 5 automobilių techninės apžiūros, baudos skirtos keliems nedrausmingiems vairuotojams, kalbėjusiems mobiliaisiais telefonais. Reidas vyko iki pat pietų.

Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai specialią policinę priemonę atvykę į Klaipėdos apskritį pradėjo dar sekmadienį. Įvairiose vietose vyko trumpalaikiai vairuotojų, keleivių, automobilių ir krovinių patikrinimai. Patikrinus apie 400 automobilių, buvo nustatyta virš 30 įvairių Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Sulaikyti du neblaivūs vairuotojai. Vienam iš jų buvo nustatytas vidutinis, 1,72 promilės girtumas, o vairuojamas automobilis buvo neapdraustas, nebuvo atlikta ir valstybinė techninė apžiūra. Dar vienam vairuotojui buvo nustatytas lengvas, – 1,38 promilės girtumas.

Policijos pareigūnai dėl neatitikimo reikalavimams, keliamiems automobilių techninei būklei, anuliavo 8 automobilių techninės apžiūros galiojimą, dar 6 automobilių, kuriems nustatyta tvarka nebuvo atlikta valstybinė techninė apžiūra,  vairuotojams, buvo surašyti pažeidimų protokolai. Pasitaikė atvejų, kai sustabdyti automobiliai nebuvo apdrausti privalomuoju draudimu, vairuotojai kalbėjo mobiliaisiais telefonais, nebuvo prisisegę saugos diržų. Administracinių teisės pažeidimų protokolai  buvo surašyti ir už netinkamą automobilių parkavimą, stovėjimą neleistinose vietose, kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų pažeidimus.

Kiekvieną savaitę LKPT pareigūnai specialiuosius reidus organizuoja ir vykdo vis skirtingose Lietuvos vietovėse.

LKPT nuotr./Reido akimirka
LKPT nuotr./Reido akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min