Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 6d. 10:47

Policija prašo atsiliepti šiurpaus nusikaltimo liudininkus

Praeitų metų spalio mėnesį visus žmones sukrėtė plačiai spaudoje aprašytas šiurpus nusikaltimas. Jį tiriantys Alytaus policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ir kreipiasi į žmones, galinčius padėti sulaikyti įtariamąjį.

Kaip rašoma Alytaus policijos pranešime, 2008 metų spalio 14 dieną apie 17 val. Alytaus rajono Daugų seniūnijos Pocelonių kaime, kelio Valkininkų geležinkelio stotis–Daugai–Alytus 31 kilometre, pilkos spalvos automobilyje Audi 80 (valst. Nr. RAV361) rastas žiauriai nužudytas Varėnos gyventojas.

Įtariama, kad šį nusikaltimą galėjo padaryti apie 16–25 metų jaunuolis, lieso kūno sudėjimo, trumpų juodų plaukų. Jis vilkėjo raudonos spalvos megztinį, tamsias kelnes.

Buvo prašoma atsiliepti žmones, tarp 15 ir 17 valandos kelyje Vilnius–Valkininkų geležinkelio stotis–Alytus arba Varėna–Daugai–Alytus galbūt mačiusius nurodytą jaunuolį, stabdantį pakeleivingus automobilius ar lipantį į automobilį Audi 80, ar įtartinai besielgiantį asmenį kelyje Vilnius–Valkininkų geležinkelio stotis–Alytus po 17 val.

Tyrimo metu nustatyta, kad įvykį galėjo matyti moteris, kuri buvo netoli nužudymo vietos. Policijos pareigūnų duomenimis, ji stotelėje galėjo laukti autobuso. Moteris apie 60 metų, nedidelio ūgio, vidutinio kūno sudėjimo. Manoma, kad ji galėjo gyventi arba iki šiol gyvena Varėnoje. Daug metų dirbusi prekybininke.

Prašome atsiliepti minėtą moterį, kuri galėtų suteikti daugiau informacijos ir palengvinti tyrimą, taip pat visus mačiusius ar ką nors žinančius apie nusikaltimą pranešti Alytaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui tel.: 5 56 00, 5 57 00, 5 56 97 arba artimiausiam policijos komisariatui tel. 112. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min