Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policija pričiupo iš vilkiko pardavinėjusį dyzeliną rusą ir jo klientą kaunietį

08-08akcizai2
Kauno apskrities VPK nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pareigūnai turėdami informacijos apie nelegalią prekybą trečiadienį apsilankė Technikos gatvėje esančiame garažų masyve. Ten jie pažeidėjus užklupo pačiame darbo įkarštyje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Panemunės policijos komisariato (PK) Petrašiūnų policijos nuovados pareigūnai kartu su Panemunės PK Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnais pastebėjo stovintį vilkiką DAF su Rusijos Federacijos valstybiniais numeriais. Šalia stovėjo automobilis „VW Golf“.

Kauno apskritiesn VPK nuotr./08-08akcizai3
Kauno apskrities VPK nuotr.

Iš vilkiko kuro bako gumine žarna su siurbliu ir skaitliuku į automobilio „VW Golf“ bagažinėje sudėtas talpas buvo pumpuojamas dyzelinas.

Automobilio „VW Golf“ vairuotojas S.B. (gimęs 1987 m.) paaiškino, kad pirko dyzeliną iš vilkiko vairuotojo, Rusijos Federacijos piliečio I.K. (gimusio 1980 m.). Kad prekiavo dyzelinu, neneigė ir pats Rusijos Federacijos pilietis I.K.

„VW Golf“ vairuotojui buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Vilkiko vairuotojui – administracinio teisės pažeidimo protokolas dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

Visa surinkta medžiaga persiųsta į teismą. Kitą dieną Kauno apylinkės teismas Rusijos Federacijos piliečiui I.K. skyrė 1000 litų baudą su 100 litrų dyzelino ir įrangos jam pumpuoti konfiskavimu.

Kauno apskritiesn VPK nuotr./08-08akcizai1
Kauno apskrities VPK nuotr.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min