Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2019 spalio 11d. 15:05

Policija skelbia apie sėkmingą kratą Marijampolės PN, kaliniai demonstruoja nusiaubtas patalpas

5da06f49545d8video_5da06f0603ad0
Vaizdai po kratų Marijampolės PN
Policijos departamentas paskelbė apie didžiulę kratą Marijampolės pataisos namuose, per kurią rasta įvairių nelegalių daiktų. Tuo metu nuteistieji piktinasi pareigūnų veiksmais: per kratas buvo suniokoti asmeniniai kalinčiųjų daiktai ir inventorius esą pirktas už asmenines lėšas. „Kas už tai atsakys?“ – klausia jie.

Nors paprastai policija kratų už grotų nevykdo, šįkart viskas prasidėjo nuo gaudynių Marijampolės miesto centre.

Rugsėjį nuo Marijampolės policijos spruko vairuotojas ir jo sėbras, jie taranavo tarnybinį automobilį ir sužalojo du pareigūnus.

Įtariamieji buvo persekiojami, kol po keleto minučių įtemptų gaudynių Marijampolės centre buvo sulaikyti užblokavus jų vairuojamą transporto priemonę.

Šalia transporto priemonės buvo rastas išmestas paketas su galimai labai dideliu kiekiu narkotinės medžiagos – heroino. Pas vieną iš įtariamųjų asmenų namuose kratos metu rastas nelegaliai laikomas šaunamasis ginklas.

Po kratų – kalinių pyktis

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. Įtarta, kad šie narkotikai buvo skirti Marijampolės PN, o čia bausmę atliekantys nuteistieji platino heroiną.

Tyrimo metu teismo sankcionuota krata nuteistųjų gyvenamosiose bei pagalbinėse patalpose, kuriose gyveno ar lankėsi prie šios nusikalstamos veiklos galimai prisidėję asmenys. Kratos tikslas – paimti tyrimui reikšmingus objektus.

Tiesa, per kratas pavyko rasti vos 3 paketus su narkotinėmis medžiagomis, dėl to pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Taip pat rasta įmantriai balduose, maisto produktuose, grindyse ir kitur paslėpta, anot policijos, didelis kiekis SIM kortelių, USB laikmenų, 10 mobiliojo ryšio telefonų, 110 litrų neteisėtai laikomo galimai alkoholio, nuteistųjų vadinamo „broga“.

Po šios kratos kaliniai pasipiktino ir paskelbė vaizdus, kaip patalpos atrodo po policijos apsilankymo.

Kalėjimų departamentas komentuodamas panašius vaizdus visada aiškina, kad dėl išradingų nuteistųjų slėptuvių, kitokio vaizdo po kratų ir negali būti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min