Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 16d. 15:10

Policija sudarė vyro, galinčio žinoti apie sostinėje galbūt pagrobtą mergaitę, fotorobotą

Pareigūnai Pasakų parke
15min nuotr. / Pareigūnai Pasakų parke ir policijos itin ieškomas asmuo, bet ne įtariamasis.

Trečiadienio vakarą žinia apie sostinėje galbūt pagrobtą mergaitę sukėlė didžiulį visuomenės susidomėjimą. Ketvirtadienio popietę Vilniaus apskrities policijos viršininkas Saulius Gagas pranešė, kad pareigūnai sudarė vyro fotorobotą, kuris gali turėti reikšmingos informacijos apie įvykį. Pabrėžiama, kad jis nėra įtariamasis.

„Apklausti liudytojai, toliau tęsiamos apklausos, peržiūrima vaizdo registratorių medžiaga. Apžiūrėta galima įvykio vieta ir apylinkės“, – kalbėjo S.Gagas.

Policija iš liudytojų parodymų sudarė fotorobotą asmens, kuris domina policija ir gali suteikti reikšmingos informacijos apie įvykį.

„Tai nėra įtariamasis, tai asmuo, galintis turėti reikšmingos informacijos apie įvykį“, – sakė jis.

Perklaustas, ar ieškomas vyras galėjo būti pagrobimo liudininkas, S.Gagas pakartojo, kad „šitas vyras gali turėti reikšmingos informacijos tikrinant informaciją apie įvykį Sausio 13-osios gatvėje“.

Jis ragino kreiptis į policiją, o ne dalytis informacija viešojoje erdvėje ir taip kelti bereikalingą įtampą.

„Galiu patikinti, kad miestiečiai, miesto svečiai ir vaikai yra saugūs“, – paminėjo Vilniaus policijos vadas.

Kol kas vis dar neatmesta nė viena versija, taip pat ir ta, kad jokio pagrobimo nebuvo ir pranešimas galėjo būti melagingas.

Kol kas policija nesulaukė informacijos, kad trečiadienio vakarą kas nors būtų pasigedęs savo vaiko. Tikrinama, ar anksčiau dingusios mergaitės nesusijusios su šiuo įvykiu.

„Mes tikriname tą informaciją apie dingusias mergaites ir bendradarbiaujame su savivaldybėmis“, – kalbėjo S.Gagas.

Policija nesako, kiek turi tiesioginių įvykio liudininkų, tačiau, S.Gago teigimu, jį matė daugiau nei 3 anksčiau minėti vaikai. Taip pat yra ir suaugusiųjų, mačiusių incidentą, bet apie juos nedetalizavo.

„Šiandien buvo atlikta papildoma įvykio vietos ir apylinkių apžiūra. Policijos pareigūnai rado tam tikrų daiktų. Ar tai mergaitės daiktai, ar kitų asmenų daiktai, dar labai sunku pasakyti“, – kalbėjo S.Gagas.

Tačiau, jo teigimu, rasti daiktai neleidžia teigti, kad pagrobimas išties įvyko.

15min primena, kad trečiadienio vakarą kiek po 19 val. Vilniaus policijai pranešta apie Sausio 13-osios gatvėje, netoli Televizijos bokšto, galimai pagrobtą (11–12 metų) mergaitę, jos paieškoms sutelktos didelės policijos pajėgos.

Policija, nors ir kreipėsi į visuomenę pagalbos, prašydama tėvų pranešti, jei nesusisiekia su panašaus amžiaus dukra, kol kas tokios informacijos negavo.

Pranešama, kad šiuo metu Lietuvoje dingusios dvi panašaus amžiaus merginos, jos jau kurį laiką negrįžta į globos namus. Tiesa, kiek vėliau savivaldybė informavo, kad pavyko susisiekti su viena iš dingusių mergaičių.

Komentarai: 30

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

04:04
02:49
00:10

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min