Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 24d. 10:56

Policija suėmė pasikėsinimu nužudyti įtariamus kauniečius

Pasikėsinimu nužudyti įtariamas kaunietis.
Kauno policijos nuotr. / Pasikėsinimu nužudyti įtariamas kaunietis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du asmenis, kurie iš chuliganiškų paskatų, panaudodami duriančius-pjaunančius įrankius ir demonstruodami daiktus, panašius į šaunamuosius ginklus, pasikėsino nužudyti du Kauno rajono gyventojus.

2011 metų sausio 30 dieną, apie 2 val., Maironio. ir K.Donelaičio gatvių sankryžoje, Kaune, konflikto metu buvo sužaloti 25-erių ir 26-erių metų jaunuoliai, kurie dėl patirtų durtinių žaizdų buvo pristatyti į Kauno klinikas.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad šį nusikaltimą galėjo įvykdyti du teisėsaugai jau žinomi kauniečiai. Vasario 2 dieną pareigūnai sulaikė nusikaltimu įtariamus 31-erių A.J. ir 28-erių A.B. Jiems pareikšti įtarimai dėl pasikėsinimo nužudyti iš chuliganiškų paskatų veikiant bendrininkų grupėje, už ką baudžiama laisvės atėmimu nuo aštuonerių iki 20 metų arba laisvės atėmimu iki gyvos galvos.

Vasario 23 dieną Kauno miesto apylinkės teismas patenkino Kauno apygardos prokuratūros Organizuoto nusikalstamumo ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro prašymą ir abiem įtariamiesiems skyrė kardomąsias priemones – suėmimą 3 mėnesių laikotarpiui.

Kauno apygardos teisme įtariamojo A.J. atžvilgiu jau yra nagrinėjama baudžiamoji byla dėl sunkaus nusikaltimo, t.y. didelės vertės turto prievartavimo veikiant organizuotoje grupėje bei šaunamojo ginklo bei šaudmenų grobimo. Tiriant šiuos nusikaltimus, A.J. beveik keturis mėnesius slėpėsi nuo teisėsaugos, suradus jam buvo skirta kardomoji priemonė – suėmimas. Tačiau bylą nagrinėjęs Kauno apygardos teismas kaltinamajam suėmimą pakeitė į švelnesnę kardomąją priemonę – namų areštą. Pažeisdamas šios kardomosios priemonės sąlygas, A.J., kaip įtariama, padarė dar vieną nusikaltimą, t.y. pasikėsino nužudyti du žmones.

Kitas įtariamasis A.B. prieš keletą savaičių Kauno miesto apylinkės teismo buvo nuteistas už vagystę. Praėjus vos parai, kai buvo paleistas iš laikinojo sulaikymo, A.B., kaip įtariama, padarė dar vieną šiuo metu jam inkriminuojamą nusikaltimą – pasikėsino nužudyti du Kauno rajono gyventojus.

Pareigūnai prašo atsiliepti nuo šių asmenų nukentėjusius piliečius ir paskambinti į Kauno policiją tel. (8-37) 30 31 49, 30 31 50 arba 02 (visą parą).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min