Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 3d. 17:43 , Atnaujinta: 2019 spalio 4d. 09:08

Policija tiria, ar 90-metis senolis nebuvo sužalotas Lazdynų ligoninės sanitarų

Užfiksuoti sužalojimai
15min skaitytojo nuotr. / Užfiksuoti sužalojimai

Trečiadienio vakarą sostinės policija sulaukė pranešimo, kad Lazdynuose įsikūrusios Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės personalas smurtavo prieš čia besigydantį 90-metį pacientą. Dėl įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Šeštajame ligoninės aukšte įsikūrusiame traumatologijos skyriuje senolis buvo gydomas dėl sužalotos kojos.

Trečiadienio vakarą jo aplankyti atvykę artimieji buvo šokiruoti senelį pamatę pririštą prie lovos.

„Personalas nesugebėjo atlaisvinti prieš tai užveržtų diržų, tad diržus teko pjauti“, – 15min pasakojo paciento anūkė Julija.

Toje pačioje palatoje gulintis vyras artimiesiems papasakojo esą naktį iš antradienio į trečiadienį sanitaras grasino garbaus amžiaus pacientui „duoti į dantis“, smaugė pagalve, o po to grubiai pririšo prie lovos.

Neaišku, kas konkrečiai įvyko. Prieš incidentą vyrui buvo operuota koja, artimieji spėlioja, kad dėl narkozės arba senyvo amžiaus jis galėjo elgtis neadekvačiai ir sanitarai nerado kito būdo jį nuraminti.

Beje, pririšta buvo net ir operuota koja. Lyg to būtų maža, lovos dalis atsikabino ir liko kabėti ant sužalotos kojos, kol senelio neatvyko aplankyti artimieji.

„Apie incidentą niekam iš artimųjų nepranešta nei naktį, nei dieną“, – pasakojo Julija.

Vos sužinojus, kas nutiko, nedelsiant buvo informuota policija. Trečiadienį 18 val. 26 min. apie galimą sanitaro smurtą prieš pacientą pranešimą gavę pareigūnai nuskubėjo į ligoninę.

Apklausus liudininkus priimtas sprendimas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo pagal Baudžiamojo kodekso 140 str., 15min sužinojo Vilniaus apskrities policijoje.

15min ketvirtadienio rytą susisiekė su ligonines atstove Egle Indriūnaite, tačiau ji sakė nieko apie tokį įvykį negirdėjusi ir paprašė atsiųsti klausimus raštu.

Po to į skambučius atstovė nebereagavo, atsakymų į klausimus iki šio teksto pasirodymo redakcija taip pat nesulaukė.

Penktadienio rytą ligoninės atstovai informavo, kad dėl incidento pradėtas vidinis tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min