2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Policija tiria, kas namie pasikabino šį paveikslą: jo vieta – Kėdainių lošimo salone

Kėdainiuose, Jono Basanavičiaus g., buvo pastebėta, kad iš lošimo namų pasisavintas paveikslas. Padaryta turtinė žala siekia apie 600 eurų.
Ieškomas paveikslas
Ieškomas paveikslas / Kauno VPK nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet gruodžio 16 d. apie 10.00 val. Kėdainiuose, J.Basanavičiaus g., buvo pastebėta, kad iš lošimo namų pasisavintas paveikslas. Padaryta turtinė žala siekia apie 600 eurų.

Gyventojus, mačiusius šį paveikslą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 636 80 arba 112, arba el. paštu [email protected].

Kauno VPK nuotr./Ieškomas paveikslas
Kauno VPK nuotr./Ieškomas paveikslas

Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min