Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 3d. 11:08

Policija: Vilniuje su dvylikamečiu plėšikavęs rumunas savo nepilnametį bendrininką pagrobė Lenkijoje

Rumunijos pilietis Sepi Trandafiras
Kadrai iš Vilniaus policijos filmuotos medžiagos / Rumunijos pilietis Sepi Trandafiras

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą ir perdavė Vilniaus apylinkės prokuratūrai kaltinamojo akto surašymui ir atidavimui teisminiam nagrinėjimui bylą dėl plėšimo, įvykdyto įsibraunant į gyvenamąją patalpą, ir vaiko įtraukimo į nusikalstamą veiką.

Kaip rašoma Vilniaus policijos pranešime, šių metų rugpjūčio 29 d. Rumunijos pilietis Sepi Trandafiras (gim. 1964 m.) kartu su dvylikamečiu L.C. pro atviras duris užėjo į vieną iš Subačiaus gatvėje esančių namų, kur, apsimetę išmaldos prašytojais, paprašė pinigų iš 88-erių metų namų šeimininkės.

Senolei išsitraukus piniginę, L.C. trenkė ramentu jai į veidą ir, pagrobęs piniginę su pinigais, kartu su S.Trandafiru pasišalino. Nukentėjusioji nedelsdama pranešė apie nusikaltimą policijai. Patruliai karštais pėdsakais pagal nurodytus požymius su įkalčiais sulaikė užpuolikus.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai, padedant Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių valdybos pareigūnams, nustatė, kad rumunui S.Trandafirui Lenkijoje dėl dvylikamečio L.C. pagrobimo paskelbta paieška. Tyrimo metu S.Trandafirui pareikšti įtarimai ir dėl vaiko įtraukimo į nusikalstamą veiką.

Rumunijos piliečiui paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Jis iki šiol laikomas Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime, o dvylikamečiui L.C. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos tarnybos sprendimu paskirta laikinoji globa iki jis bus perduotas tėvams.

Be to, pareigūnai nustatė, kad šie asmenys anksčiau dėl vagysčių buvo sulaikyti Panevėžyje ir Pasvalyje.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už plėšimą, padarytą įsibraunant į patalpą, numato laisvės atėmimo bausmę iki septynerių metų.

VIDEO: Plėšimais Vilniuje įtariamas rumunas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min