Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 6d. 12:12

Policija žada visą savaitę Vilniuje akylai stebėti pėsčiuosius, o nedrausminguosius – be gailesčio bausti

„VW Golf“ mirtinai partrenkė pėsčiąjį
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: mirtinai partrenktas pėsčiasis

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai, rūpindamiesi pėsčiųjų eismo dalyvių saugumu, nuolat kontroliuoja, kaip jie laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Siekiama, kad nebūtų einama per kelio važiuojamąją dalį tam neskirtose vietose, kad pėstieji paisytų šviesoforų signalų, o tamsiuoju paros metu dėvėtų atšvaitus. Nors apie tokios kontrolės priemones buvo ne kartą pranešta, pėstieji nepakankamai drausmingai laikosi jiems nustatytų pareigų. Per  praėjusią savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai nubaudė 110 Kelių eismo taisyklių nuostatų nesilaikiusių pėsčiųjų eismo dalyvių.

Kelių eismo taisyklių nepaisymas lemia skaudžias nelaimes – vien tik sausio 5 dieną, Vilniuje partrenkti 2 pėstieji (žr. susijusius straipsnius), per gatves ėję neleistinose vietose. Abu jie žuvo. Abi eismo nelaimės įvyko esant tamsiajam paros metui, lyjant.

Šiuo metų laiku važiuoti ar pereiti gatves tenka tamsoje. Policija primena, kad pėstiesiems būtina ir privaloma segėti atšvaitus ir atsižvelgti į besikeičiančias oro sąlygas (rūką, lietų, šlapdribą) bei sunkesnėmis eismo sąlygomis važiuojančius vairuotojus.

Šią savaitę pėsčiųjų kontrolės priemonės tęsiamos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min