Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 8d. 13:10

Policijai įdomu, ką dar nuskriaudė pavojingas Vilniaus recidyvistas

Pareigūnai su visuomenės pagalba bando išnarplioti nenesiai vėl įkliuvusio užkietėjusio nusikaltėlio Augenijaus Usavičiaus juodus darbelius.

Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato spaudos tarnyba trečiadienį pranešė, kad Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai šių metų birželio 27 dieną sulaikė aštuonis kartus teistą pilietį A. U. (gim. 1958 m.), įtariamą vagystėmis iš butų ir plėšimais įsibraunant į patalpas.

Vilniaus policijos nuotr./Augenijus Ustinavičius
Augenijus Usavičius

15min.lt žiniomis, tai Augenijus Usavičius, dar 1999 metų teismo nuosprendžiu pripažintas itin pavojingu recidyvistu.

A.U. jau pareikšti įtarimai dėl 2009 metų birželio 8 dieną padaryto plėšimo įsibraunant į gyvenamąjį namą Vilniuje, Skeisteros gatvėje. Šio nusikaltimo metu buvo sumuštas ir apiplėštas aštuoniasdešimtmetis pilietis, kuris dėl patirtų sužalojimų iki šiol  gydomas ligoninėje.A.Usavičius dar 1999 metų teismo nuosprendžiu pripažintas itin pavojingu recidyvistu.

A.U. įtariamas ir birželio 22 dieną padarytu plėšimu Ringės gatvėje, įsibraunant į gyvenamąją patalpą. Šio nusikaltimo metu įtariamasis sumušė aštuoniasdešimt vienerių metų nukentėjusiąją, ją surišo, uždarė ūkiniame pastate ir iš gyvenamojo namo pagrobė nukentėjusiajai priklausantį turtą. Nukentėjusioji iki šiol gydoma ligoninėje.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė, kad kratos metu pas įtariamąjį rasti daiktai, pagrobti iš butų esančių Vilniaus Bistryčios, Mildos ir Rūdninkų gatvėse. Įtariamajam A.U. paskirta kardomoji priemonė suėmimas.

Vilniaus apskrities policija kviečia atsiliepti nuo A.Usavičiaus nukentėjusius ar apie jo darbelius žinančius vilniečius.

Pareigūnų duomenimis, įtariamasis Vilniaus mieste ir rajone yra įvykdė ir kitus panašaus pobūdžio nusikaltimus, todėl nukentėjusiejo nuo šio asmens piliečiai prašomi kreiptis į Vilniaus apskrities Vyriausiąjį policijos komisariatą (Birželio 23-iosios g. 10, Vilnius) telefonais:  (8 5) 271 6114 , 271 6124, 271 6110.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min