Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 19d. 16:37

Policijai įkliuvo daugiau nei pusmetį degalus vogę broliai

Degalų talpykla
Šiaulių apskrities VPK nuotr. / Degalų talpykla

Pareigūnai pričiupo brolius K.R. ir M.R., kurie, įtariama, ilgiau nei pusmetį švarino automobilių ir traktorių bakus Šiaulių ir Joniškio rajonuose.

Kauno apskrities VPK nuotr./Avarija kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai
Kauno apskrities VPK nuotr./Avarija kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai

Broliai įtariami aštuoniomis vagystėmis. Jų „veiklos“ pradžia siekia 2012 metų gruodžio 5-ąją. Tą naktį Šiaulių rajone, Briduose, jie perlipę tvorą įsibrovė į aptvertą V.L. priklausančią teritoriją ir iš ten stovėjusio automobilio „Scania“, traktorių „Belorus“ ir „Case 270“ degalų bakų  pagrobė 360 litrų dyzelino.

2012 metų gruodžio pabaigoje ir 2013 metų sausio – vasario mėnesiais broliai dar keturis kartus buvo įsibrovę į tą pačią V.L. priklausančią teritoriją ir iš sunkvežimių bei kitos žemės ūkio technikos degalų bakų pagrobė daugiau nei 600 litrų dyzelino. Bendrovės, minėtoje teritorijoje laikiusios techniką, patyrė 3 tūkst. litų žalą. 

2013 metų vasario 8-osios naktį broliai jau „darbavosi“ Šiaulių rajone, Vinkšnėnų kaime. Įsibrovę į aptvertą A.S. priklausančią teritoriją jie pagrobė vienai bendrovei priklausantį turtą: plastikinę talpą su 10 litrų hidraulinio tepalo ir 5 tuščias talpas. Atsukę automobilio „Mercedes Benz 1540“ degalų bako dangtelį, jie  pasisavino 120 litrų, o iš „Volvo FH12“ – 40 litrų dyzelino.

Šiaulių apskrities VPK praneša, kad tą pačią naktį Vinkšnėnuose jie įsibrovė į J.P. priklausantį grūdų sandėlį ir iš ten stovėjusio automobilio „Gaz Saz 3507“ pavogė 30 litrų dyzelino.

Šių metų  pavasarį broliai degalų vagystes tęsė Joniškio rajone. Balandžio 30-osios naktį Beržėnų kaime jie įlindo į V.Ž. priklausantį sandėlį ir pagrobė 6 tuščias plastikines talpas, o iš  šalia fermos stovėjusių dviejų traktorių – 100 litrų, iš krautuvo – 80 litrų dyzelino. Šįkart broliai neapsiribojo vien degalų vagyste – nugvelbė ir fermoje rastą aukšto slėgio plovimo įrenginį „Karcher“.

Tai buvo paskutinė brolių vagystė, kadangi tą pačią naktį Šiaulių rajone, Gruzdžiuose, juos sulaikė Šiaulių rajono policijos kriminalistai.

Anksčiau neteistus 31 metų M.R. ir devyniolikametį K.R. Šiaulių apylinkės teismas leido suimti dviem mėnesiams, baudžiamoji byla dėl brolių įvykdytų vagysčių ir turto sugadinimo jau pasiekė teismą.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min