Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 16, 16:03

„Policijai žinomas“ alytiškis anksčiau pričiuptas kelyje, o dabar įkliuvo garaže

Alytiškio garaže pareigūnai aptiko svaigalų sandėlį, skelbia Alytaus VPK.
Bylos įkalčiai
Bylos įkalčiai / Alytaus VPK nuotr.

Alytaus apskrities policijos pareigūnai birželio 14 dienos popietę vykdytos kratos metu, Alytuje, Kaštonų g. esančiuose garažuose aptiko netikėtą radinį. 53-ejų metų vyriškis savo garaže laikė 17 talpų su šnekamojoje kalboje dar vadinama „samane“. Nustatyta, kad viso buvo surasta apie 180 litrų nelegalaus alkoholio distiliato, kuris buvo konfiskuotas.

Alytaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Alytaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Vyriškiui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir taikyta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Alytiškis yra žinomas policijos pareigūnams, šiemet kovo 18 d. Dauguose, policijos pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį „Citroen C5“ paprašius pateikti dokumentus ir atidaryti bagažinę, vairuotojas nevykdė reikalavimų ir didindamas greitį ėmė važiuoti.

Sprunkantį nuo policijos pareigūnų vairuotoją, pavyko sustabdyti tik užblokavus „Citroen“ automobiliui kelią. Paaiškėjo, kad prie automobilio vairo sėdęs vyras neturi teisė vairuoti ir bando nuslėpti vežamą krovinį. „Citroen“ bagažinėje tąkart buvo rasta 54 000 vienetų cigarečių nepažymėtų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Minėtam alytiškiui, anksčiau įkliuvusiam su cigaretėmis, dabar, teks atsakyti už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą, gabenimą ar realizavimą.

Alytaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai
Alytaus VPK nuotr./Bylos įkalčiai

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir koordinuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min