Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos informatorius Tomas: „Aš Drąsiaus klausiau, kodėl tu rengiesi žudyti“

Policijos informatorius Tomas
LNK nuotr. / Policijos informatorius Tomas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po 2009-ųjų spalio 5-osios žudynių Kaune dar tą patį rytą Tomas buvo nuvežtas į Policijos departamentą.

LNK televizijos pranešime spaudai teigiama, kad tapęs neišsemiamu informacijos šaltiniu vyras turėjo padėti pareigūnams susigaudyti, ką ir kaip po nusikaltimo gali daryti jo bičiulis Drąsius Kedys. Tačiau tąkart informatoriaus klausimo, kodėl jie nesustabdė bepročio, pareigūnai neišgirdo.

„Policijos departamente prasėdėjau bemaž visą dieną. Ten sužinojau, kad „Aras“ važiuoja pulti sodo namelį, kurį jiems kiek anksčiau buvau nurodęs kaip Drąsiaus slėptuvę“, – prisimena Tomas.

Panašu, kad nužudymo bylą tyrę prokurorai apie jokį sodo namelį, kuriame, informatoriaus pranešimu, po žmogžudystės planavo glaustis D.Kedys, nežinojo iki pat šių dienų. Kaip nežinojo ir apie jo asmeninius daiktus, iš Kauno pristatytus į slėptuvę. Policijos departamentas nematė reikalo prokurorams pranešti ir apie itin svarbų liudininką, ir apie įvykusį Tomo parodyto namelio šturmą. Ir net apie Drąsiaus bičiulį Raimundą Ivanauską, su kuriuo Kedys buvo itin artimas ir kuris, kaip dabar aiškėja, galėjo žaibais besisvaidantį garliaviškį kurstyti žudyti.

„Aš Drąsiaus klausiau, kodėl tu rengiesi žudyti. Juk turi gerą gyvenimą: namą, automobilį, aukso grandines ant kaklo. Jis atsakė, kad apsisprendęs veikti nedelsiant“, – teigia Tomas.

Liudininkas, kurio išsakyti žodžiai sudrebino visuomenę. Nejau tai tikra? Nejau tai įmanoma Lietuvoje? Kur prasideda ir kur baigiasi tiesa, o kur – melas ir išsigalvojimas? Informatoriaus smaigstomos ietys skaudžiai žeidžia visus – ne tik banditus, bet ir pareigūnus.

Policijos informatoriaus atvirumas – „Abipus sienos“ tyrimo tęsinyje antradienį 19.15 per LNK.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min