Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos pareigūnai demaskavo senolių skriaudikus

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį savaitgalį Šiaulių policijos pareigūnams nerimą sukėlė vienas po kito juos pasiekę pranešimai apie miesto pietiniame mikrorajone apvogtas senoles. Jos teigė nukentėjusios nuo paauglių.

Balandžio 25 d. apie 14 val. 87-nerių metų J.B., ėjusi su pirkiniais, ties Tilžės 61 B namu stabtelėjo pailsėti. Prie jos prisiartinusi mergaitė čiupo už rankinės ir nubėgo. Netikėtumo apstulbinta moteris, palikusi ant žemės maišelį su pirkiniais, dar bandė vytis rankinės vagilę, tačiau jėgos nelygiavertės, kad senolė galėtų pasivyti paauglę. Grįžusi moteris neberado ir maišelio. Šiaulietė neteko 90 litų bei maisto produktų. Sielvartaujančiai močiutei pagelbėjo neabejingas šiaulietis, kuris, vėliau pastebėjęs grobį besidalijančius vaikus, paėmė iš jų rankinę ir grąžino moteriai. Deja, pinigų ir dalies daiktų jau nebebuvo. Nukentėjusioji nurodė, kad viena užpuolikių buvusi su raudona striuke, pranešė Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Balandžio 26 d. apie 16 val. situacija pasikartojo Tilžės g. ties 46-uoju namu. 81-nerių metų L.B. palengva ėjo irgi iš parduotuvės. Kažkas, pribėgęs iš nugaros pusės, moterį stumtelėjo ir ji nugriuvo. Pripuolusi prie jos nepažįstama mergaitė iš maišelio pagrobė piniginę su 90 litų. Moteris spėjo įsidėmėti tik tai, jog mergaitė buvo su raudona striuke.

Būtent, mergaitės, raudona striuke, ir pradėjo ieškoti 2-ojo policijos komisariato pareigūnai, ėmę tirti šias vagystes. Ją kriminalistai balandžio 28 d. surado prie Tilžės 52-ojo namo. Šiame bendrabučio tipo name mergaitė su dar trimis draugėmis bei berniuku, dalyvavusiais apvagiant senoles, ir gyvena. Jų amžius – nuo dešimt iki trylikos su puse. Po sėkmingų „operacijų“ jie eidavo į prekybos centrus, už pavogtus pinigus pirkdavo traškučių, šokolado, gaiviųjų gėrimų ir prie upelio puotaudavo.

Balandžio 29 d. policijos pareigūnams įkliuvo dar vienas senyvo amžiaus moterų skriaudikas, iš 84 metų A.V. rankos Saulės tako namo kieme ištraukęs piniginę su asmens dokumentais, 45 litais ir buto raktais. Apie šį įvykį operatyviai buvo informuotas miesto policijos budėtojas, todėl netrukus įvykio vietoje jau buvo patruliai. Jie įsisodino nukentėjusiąją į savo automobilį ir, važinėdami po nusikaltimo mikrorajoną, už 200 metrų nuo įvykio vietos pamatė vyrą, pagal senolės apibūdinimą, panašų į užpuoliką. Privažiavus arčiau, moteris jį atpažino. Patruliai sulaikė 39 metų pietinio mikrorajono gyventoją R.M. Pavogtieji daiktai pas jį rasti ir grąžinti močiutei. Vyras atsidūrė areštinėje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min