Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policijos patarimai vairuotojams, kaip elgtis patekus į eismo įvykį dėl kelio dangos būklės Vilniuje

Smegduobė
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Duobė gatvėje
Šaltinis: 15min
0
A A

Traukdamasi žiema atskleidžia vairuotojams gerai žinomą, sezonų kaitos keliams padarytą žalą – duobes ir įgriuvas, plyšių tinklus, kelio dangos ištrupėjimus, kelkraščių nuosėdžius ir pan. Neretai kelio dangos būklė sąlygoja eismo įvykius, praneša Vilniaus kelių policija.

Kaip rašoma policijos pranešime, vairuotojui patekus į eismo įvykį dėl kelio dangos būklės Vilniaus miesto gatvėse, reikia iškviesti policiją bendruoju pagalbos telefonu 112.

Po to eismo įvykio vietoje nemokamu tel. 1355 pranešti UAB „Grinda“ gatvių avarinei tarnybai apie eismo įvykio vietoje esančią kliūtį (duobę, įgriūvą, įdubą, sulūžusį šulinio dangtį, atvirą šulinį, pasislinkusį šulinį kelio dangos atžvilgiu ir pan.).

Objektyviam žalos įvertinimui ir kelio įrenginio valdytojo nustatymui, dėl kurio įvyko eismo įvykis, reikia stengtis sulaukti, kol į eismo įvykio vietą atvyks avarinės tarnybos atstovai.

Nesant galimybei sulaukti UAB „Grinda“ gatvių avarines tarnybos atstovų, per 24 valandas pranešti tel. 1355 apie kelio (gatvės) dangos defektą.

Pageidautina nufotografuoti patirtus kelių transporto priemonės sugadinimus ir kelio defektus, dėl kurių įvyko eismo įvykis. Taip pat pageidautina kuo tiksliau užfiksuoti eismo įvykio vietą: adresą, eismo juostą, GPS koordinates.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min