Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 6d. 18:57

Policijos radiniai Sakalinės kaime – neteisėti ginklai, neprižiūrimi vaikai ir naminė degtinė

Pareigūnų radiniai
Tauragės apskrities VPK nuotr. / Pareigūnų radiniai
Neteisėtai laikomus ginklus ir naminę degtinę paėmė pareigūnai, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas – tinkamai savo atžalų saugumu nesugebantiems pasirūpinti tėvams gresia bauda iki 400 litų.

Naujametis, sausio 1-osios, rytas dviem Sakalinės kaime (Tauragės r.) gyvenančioms šeimoms prasidėjo policijos pareigūnų vizitu. Per patikrinimus, atliktus dvejose to paties kaimo sodybose, pareigūnai aptiko ne tik savadarbius ir neregistruotus ginklus, naminę degtinę, bet ir tarp girtaujančių suaugusiųjų augančius vaikus. 

Vienoje iš Sakalinės kaimo sodybų, apieškoję gyvenamąsias ir pagalbines patalpas,  policijos pareigūnai aptiko neregistruotą pistoletą bei graižtvinį šautuvą, kurį sodybos šeimininko teigimu, paliko kaimynas. Be neteisėtai laikomų neregistruotų ginklų, pas Sakalinės kaimo gyventoją dar buvo rasta ir 12 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą.

Kitoje sodyboje policijos pareigūnus pasitiko liūdnesnis vaizdas – tarp apgirtusių namiškių besisukinėjantys mažamečiai vaikai ir tiesiog ant žemės besimėtantis pistoletas, lengvai prieinamas šioje šeimoje augantiems vaikams. Vienas iš sodybos šeimininkės sūnų, kuriam, pirminiais duomenimis, priklauso šis ginklas, teigė jį įsigijęs iš draugo Norvegijoje, tačiau jo nespėjęs užregistruoti.

Policijos pareigūnai aptiko ir savadarbį šautuvą, kuris, kaip spėjama priklauso kitam sodybos šeimininkės sūnui, gyvenančiam toje pačioje sodyboje, pasakojama Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovų pirmadienį paviešintame pranešime.

Neteisėtai laikomus ginklus ir naminę degtinę paėmė policijos pareigūnai, Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dėl tėvų valdžios nepanaudojimo pradėta administracinė teisena – tinkamai savo atžalų saugumu nesugebantiems pasirūpinti tėvams gresia bauda iki 400 litų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

27:11
03:07
16:08

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie 15min